Biała donica obszerna z laminatu na taras i balkon
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Donica z laminatu obszerna Normalis 60-50-120

Większa donica z serii prostokątnych, idealna do prezentacji większych roślin, które podkreślą walory estetyczne określonej przestrzeni, odpowiednio wyeksponowane będą ciekawym dopełnieniem wnętrza, tarasu lub ogrodu. Ta klasyczna donica występuje w trzech kolorach, będzie dobrym wyborem do prezentacji szerokiej gamy kwiatów i roślin w domu i na zewnątrz. Materiał to wysokiej jakości włókno szklane, które jest lekkie i niezawodne. Taka piękna i stylowa donica o niewielkich wymaganiach konserwacyjnych jest odporna na zmiany pogody i w dobrym stanie przetrwa wiele lat.

  • check Laminat
  • Biały alpejski
  • Czarny głęboki
  • Szary grafitowy
  • check Wysoki połysk
1 255,00 zł (brutto) 1 020,33 zł (netto)
Brutto
block Dostępny produkt z innymi opcjami

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Wysoka oraz długa donica z laminatu obszerna Normalis to idealne rozwiązanie na taras lub balkon. Prezentowana donica to również propozycja dla osób chcących stworzyć kompozycje oddzielające przestrzeń w biurach, tarasach lub ogródkach, restauracyjnych. Donica z laminatu świetnie sprawdzi się w przestrzeniach biurowych typu open space. Donice są eleganckie, dekoracyjne i lekkie przez co praktyczne.

004
50 cm
60 cm
120 cm
20 kg
0 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
60 cm
Szerokość
50 cm
Głębokość
120 cm
Waga
20 kg
Pojemność
350 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: