Obszerna prostokątna donica tarasowa z laminatu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Donica duża z laminatu Normalis 60-50-200

Idealny wybór na wszystko, o czym marzy Twój zielony kącik, ta donica pomoże Ci stylowo pielęgnować Twój zielony azyl! Wykonana z tworzywa zwanego włóknem szklanym i wyposażona w otwory drenażowe, prezentuje prostą konstrukcję w neutralnym odcieniu, który z pewnością komponuje się z dowolną wybraną paletą kolorów. Jest również odporna na rdzę, mróz, promieniowanie UV i warunki atmosferyczne, idealnie nadaje się do umieszczania na zewnątrz, ale jest również wystarczająco stylowa do umieszczenia w pomieszczeniach.

  • check Laminat
  • Biały alpejski
  • Czarny głęboki
  • Szary grafitowy
  • check Wysoki połysk
1 830,00 zł (brutto) 1 487,80 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Donica wysoka sporych rozmiarów pozwoli na dopasowanie do niej roślin o zróżnicowanych wymaganiach stosunkowo wysokich i obszernych. Zdobienie dodaje donicy masywności, przez co model ten często wybierany jest jako element dekoracji na zewnątrz. Donica duża z laminatu mrozoodporna, lekka, odporna na uderzenia i działanie promieni UV pozwala użytkownikom cieszyć się przez długi czas, tradycyjnym pomieszczeniom doda lekkości i podkreśli ich ponadczasowość.

005
50 cm
60 cm
200 cm
28 kg
4 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
60 cm
Szerokość
50 cm
Głębokość
200 cm
Waga
28 kg
Pojemność
600 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.