Duża donica biała okrągła z aluminium miejska
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Donica duża w kształcie waleca z aluminium Roller 100

Może zmienisz zdanie na temat umieszczenia donic dużych w ogrodzie, możesz ją wygodnie podnieść, a nawet przetoczyć w inne miejsce. Możesz również z łatwością przenieść swoją roślinę doniczkową do innej donicy lub doniczki na każdy nowy sezon, zapewniając zainteresowanie gości przez cały rok?

  • check Aluminium
  • Biały alpejski
  • Czarny głęboki
  • Szary grafitowy
  • check Wysoki połysk
  • check Matowa
3 520,00 zł (brutto) 2 861,79 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Jakie kwiaty i krzewy będą odpowiednie do dużej donicy okrągłej z aluminium

Stworzenie ogrodu pozwala nam na dołączenie kawałka siebie z dodatkiem pięknych przedmiotów, takich jak donice, które wyrażają nasze osobowości. Niezależnie od tego, czy masz już rosnący ogród kwiatowy, czy dopiero zaczynasz, to nasz sklep jest wspaniałym miejscem w którym można znaleźć jedyne w swoim rodzaju duże okrągłe doniczki aluminiowe i inspiracje, aby Twój dom i ogród wyglądały niesamowicie. Rozpocznij swoją podróż ogrodniczą. Dodaj duży kolor do zacienionych miejsc na podwórzu za pomocą kolorowych caladium w donicach okrągłych dużych.

Te tropikalne piękności mają duże, pasiaste lub poplamione liście w tęczy kolorów. Caladium w dużych donicach okrągłych rozwija się w ciepłe dni i preferuje bogatą, lekko wilgotną glebę. Większość z nich ma wysokość do jednego metra, ale można również wybrać odmiany karłowate, które rosną mniej niż 40 cm. Posiadanie zacienionego ogrodu nie oznacza, że ​​musisz pozbawić się kolorowych kwiatów. W rzeczywistości możesz być zaskoczony odkryciem, że niektóre jednoroczne gatunki wolą żyć po ciemnej stronie. Te łatwe w pielęgnacji klejnoty błyszczą w świetle słonecznym, gdzie otrzymują tylko kilka godzin filtrowanego światła dziennie. W tej ładnej doniczce okrągłej z aluminium, dwa różne kolory torenia mieszają się pięknie z czerwonym liściach coleus i srebrny szary liście artemisia.

048
100 cm
100 cm
100 cm
25 kg
1 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
100 cm
Waga
25 kg
Pojemność
785 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Średnica
100 cm
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: