cortenowa-donica-ozdobna-wysoka
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Donica prostokątna ze stali corten 95-80-20

W naszym ogrodzie rośliny można sadzić nie tylko bezpośrednio w podłożu. Można hodować kwiaty także w donicach. Daje do możliwość dowolnego komponowania i przestawiania kwiatów. W ten sposób nasz ogród będzie się zmieniał w zależności od upodobań, czy naszego nastroju.

  • check Corten
  • Naturalny
  • check Naturalna
1 125,00 zł (brutto) 914,63 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Donice wykonane ze stali corten odpowiednie do wystroju ogrodu i przestrzeni miejskiej

Donice ogrodowe to wyraźnie trochę więcej, aniżeli jedynie naczynie w jakim posadzimy roślinę. Nowoczesne także designerskie donice stal corten stanowią dobry element dekoratorski oraz wyjątkowy aspekt przestrzeni, jaki nada charakteru każdemu ogrodowi. Kupno donicy ogrodowej powinno opierać się na prawdziwym poszukiwaniu. Na rynku widocznych jest wiele donic ogrodowych o niestandardowych typach, takich jak na przykład trapez, prostopadłościan czy walec. Jednak klasyczne donice w kształcie prostokąta zawsze będą modne i praktyczne dla wszelkich konsumentów ceniących harmonię i doskonałość.

Wybierając donice do ogrodu należy zwróć szczególną uwagę na materiał z którego są sporządzone. Tworzywo to winno być odporne na wszystkie zarysowania dodatkowo obicia. Kłopotu nie powinien także stwarzać proces oczyszczania donicy ogrodowej. Donice ogrodowe znajdują się w ogrodzie, a więc są podatne na wszystkie czynniki atmosferyczne również niejednokrotnie będzie im towarzyszyć błoto oraz deszcz. Z tego też powodu donice ogrodowe powinny być użyteczne oraz niezwykle łatwe w czyszczeniu. Prezentowane donice ze stali corten spełniają wszystkie przedstawione wymagania.

060
20 cm
95 cm
80 cm
28 kg
2 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
95 cm
Szerokość
20 cm
Głębokość
80 cm
Waga
28 kg
Pojemność
140 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: