podłużna donica z cortenu z igliwiem kwiatowym
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Donica prostokątna uniwersalna corten 80-95-30

Niezaprzeczalną zaletą donic jest możliwość wprowadzania dzięki nim do naszego najbliższego otoczenia nieograniczonej ilości roślin. Dekoracją ogrodu oczywiście stają się nie tylko rośliny posadzone w donicach, ale również same donice. Stal corten z której wykonano donice pomogą nam z pewnością podkreślić charakter tarasu czy ogrodu.

  • check Corten
  • Naturalny
  • check Naturalna
1 665,00 zł (brutto) 1 353,66 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Zastosowań donic ze stali corten w ogrodzie jest kilka, pozwalają one na uprawę roślin nie bezpośrednio w gruncie, to dosyć istotna kwestia, jeśli posiadamy niewielki ogród lub taras. W donicy ogrodowej kwiaty czy drzewka są mobilne, możemy je zawsze przenieść lub przesadzić, co daje nam wolną rękę podczas zmiany aranżacji ogrodowej. Donice zewnętrzne są naturalną izolacją termiczną, a rośliny mają w nich optymalne warunki do wzrostu. Donice ogrodowe z cortenu to produkty, po które nasi klienci sięgają najczęściej. Idealnie prezentują się w towarzystwie mini skalniaków oraz egzotycznych roślin na nowoczesnym tarasie, albo tuż przy drzwiach wejściowych do naszego domu. Sprawdź nasze propozycje i dopasuj model, który okaże się najbardziej przydatny w okolicy Twojego domu.

070
30 cm
80 cm
95 cm
28 kg
2 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
80 cm
Szerokość
30 cm
Głębokość
95 cm
Waga
28 kg
Pojemność
200 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: