Żółta nowoczesna donica z polietylenu na taras i balkon
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Ozdobna donica z polietylenu Volcano 80

W naszej ofercie znajdziesz ozdobne donice na taras i balkon, które korzystnie zmienią wygląd Twojego domu. Piękne rośliny w wyjątkowych donicach, to gwarancja udanej aranżacji. Wybierz ozdobne donice plastikowe by nadać swojemu otoczeniu nieco nowoczesności i klasyki. Twój taras uzyska własny klimat. Połączenie kolorowych kwiatów z efektownymi krzewami umieszczonymi w donicy ozdobnej, to przepis na miejsce, w którym będziesz mógł się odprężyć

 • check Polietylen
 • Czarny
 • Limonka
 • Antracyt
 • Czerwony
 • Niebieski
 • Pomarańczowy
 • Żółty
 • Zielony butelkowy
 • Biały
 • Szary
 • check Wbudowane
 • check Brak
405,00 zł (brutto) 329,27 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Urządzając swój salon lub decydując się na kompletną zmianę wystroju wewnątrz, warto wziąć pod uwagę kilka przesłanek. Najważniejsze oczywiście jest to, co sami sobie zaplanowaliśmy, jednak nie zawsze będzie to rozwiązaniem odpowiednim, biorąc pod uwagę resztę mebli, ich styl, kolor ścian czy podłóg. Dlatego też, jeśli dany mebel, którym jest donica ozdobna nam się podoba warto rozważyć jego przyszłość w naszym salonie czy sypialni w kategoriach estetycznych oraz wizualnych z całością. Aktualnie najbardziej popularne modele, stają się pożądaniem klienta. Rozważ naszą propozycję, może nasza donica ozdobna plastikowa Volcano jako ważny aspekt modowy spełni Twoje oczekiwania?

ARANŻACJA PRZESTRZENI KOMERCYJNEJ - DONICA VOLCANO

donica volcano aranżacja mieszkania

076
42 cm
80 cm
42 cm
5 kg
5 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
80 cm
Waga
5 kg
Pojemność
20 l (wkładka uprawna)
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Głębokość górą
30 cm
Głębokość dołem
42 cm
Szerokość górą
30 cm
Szerokość dołem
42 cm
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: