Niebieska donica ozdobna geometryczna z polietylenu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Finezyjna donica ozdobna z polietylenu Vesari 45

Donica Vesari to kwitesencja panującego trendu na donice o geometrycznych kształtach. Ostre, nowoczesne linie donicy Vesari zdecydowanie przypadną do gustu osobom szukającym ekstranowoczesnych kształtów. Proste ścianki boczne donicy sprawiają, że dzieże można dostawiać jedną do drugiej, tworząc ciekawą bryłę.

 • check Polietylen
 • Czarny
 • Limonka
 • Antracyt
 • Czerwony
 • Niebieski
 • Pomarańczowy
 • Żółty
 • Zielony butelkowy
 • Biały
 • Szary
 • check Wbudowane
 • check Brak
349,00 zł (brutto) 283,74 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Vesari znakomicie sprawdzi się jako donica polietylenowa do biura, ale również jako donica ogrodowa. Jeśli jesteś właścicielem zakładu musisz pamiętać że ważne jest, aby dodać zieleń do wystroju, dodaj trochę naturalnego piękna, którego może brakować w Twojej przestrzeni. Jest to odpowiedzialność i wymaga pewnej konserwacji. Przecież doniczki są tak piękne, jak i roślina wewnątrz niej. Czy są jakieś modne opcje na topie, które moglibyśmy przegapić? Rośliny pozytywnie wpływają na nasze zdrowie psychiczne, poprawiają nasze zdrowie fizyczne, a jako dodatkowy bonus są piękne! Nie wspominając o ogromnej satysfakcji z pielęgnowania kolorowego piękna natury.

NOWOCZESNA DESIGNERSKA DONICA SALONOWA - VESARI

nowoczesna i modna donica geometryczna Vesari

073
69 cm
45 cm
60 cm
9 kg
5 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
45 cm
Szerokość
69 cm
Głębokość
60 cm
Waga
9 kg
Pojemność
80 l (podwójne dno)
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: