żółta donica designerska tarasowa
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Designerska geometryczna donica Vendetta 30

Srebrna donica Vendetta występująca również w w wielu innych jasnych kolorach pastelowych, to kwintesencja panującego trendu na donice o geometrycznych designerskich kształtach. W donicach stylowych o wyrazistych kształtach można zaprezentować każdą kompozycję kwiatową. Ostre nowoczesne linie donicy Vendetta zdecydowanie przypadną do gustu osobom szukającym nowoczesnych rozwiązań. Proste ścianki boczne donicy sprawiają, że donice można dostawiać jedną do drugiej, tworząc ciekawą kompozycję.

 • check Polietylen
 • Czarny
 • Limonka
 • Antracyt
 • Czerwony
 • Niebieski
 • Pomarańczowy
 • Żółty
 • Zielony butelkowy
 • Biały
 • Szary
 • check Wbudowane
 • check Brak
409,00 zł (brutto) 332,52 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Vendetta - stylowa donica, świetnie sprawdzi się jako donica do biura ale również jako donica w ogrodzie.

DESIGNERSKA DONICA OZDOBNA PLASTIKOWA W GALERII HANDLOWEJ

designerska donica geometryczna plastikowa

Designerskie doniczki są chyba najczystszym wyrazem projektu sadzenia. Komponowanie donicy jest jak szef kuchni tworzący sałatkę - wszystkie zasady projektowania zostają zredukowane do meritum. W większym krajobrazie ręka projektanta może zostać niezauważona, ale w donicy naturalne środowisko jest czystym przejawem umiejętności ogrodniczych, to prostu sposób, aby każda przestrzeń była jasna, żywa i wspaniała. Wyjątkowa konstrukcja donicy stylowej srebrnej wykonanej z plastiku jest odpowiedzią na wciąż nader popularny trend na donice o geometrycznych kształtach. Nic nie upiększy domowego tarasu bardziej niż barwne kwiaty czy bujna roślinność.

072
60 cm
30 cm
60 cm
8 kg
5 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
30 cm
Szerokość
40 cm
Głębokość
40 cm
Waga
6 kg
Pojemność
40 l (podwójne dno)
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: