Czarna okrągła donica stylizowana rustykalna
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Finezyjna polietylenowa donica Classic 54

Okrągła donica pięknie będzie wyglądać w kompozycjach z innymi doniczkami zewnętrznymi w tradycyjnym stylu, to idealne rozwiązanie na taras lub balkon. Ta forma przez swoją funkcjonalność sprawdzi się doskonale w miejskiej przestrzeni lub w otoczeniu budynków biurowych. Dzięki uniwersalnemu kształtowi doskonale będzie prezentowała się również w domowych salonach, ogrodach zimowych lub tarasach.

  • check Polietylen
  • Czarny
  • Antracyt
  • Biały
  • Szary
329,00 zł (brutto) 267,48 zł (netto)
Brutto
block Obecnie brak na stanie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Okrągłe donice plastikowe Classic z nowoczesnym motywem wykończenia, występują w trzech rozmiarach i różnych głębokościach dna. Rozwiązanie to pozwala na dopasowanie ich do roślin o zróżnicowanych wymaganiach. Mrozoodporne, lekkie, odporne na uderzenia i działanie promieni UV pozwolą konsumentom cieszyć się produktem przez długi czas. Okrągła forma sprawdzi się doskonale w bardzo nowoczesnych wnętrzach, ogrodach zimowych, biurowcach oraz przeszklonych powierzchniach. Ten wybrany asortyment cieszy się dużą przychylnością naszych klientów instytucjonalnych i prywatnych. Zachęcamy osoby odpowiedzialne za organizację przestrzeni prywatnej, publicznej, architektów i projektantów do zapoznania się z naszą ofertą.

137
65 cm
54 cm
65 cm
12 kg
Szczegóły
Wysokość
54 cm
Waga
12 kg
Pojemność
80 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Średnica
65 cm
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.