Niebieski kolor donicy okrągłej wysokiej
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Wysoka i smukła donica plastikowa Kalypso 87

Te nowoczesne produkty pomieszczą duże, rozłożyste rośliny ozdobne, jak i kwiaty sporych rozmiarów. Wszystkie polecane modele z tej kategorii wykonano z polietylenu. Kompozycje roślinne pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanej przestrzeni

 • check Polietylen
 • Czarny
 • Limonka
 • Antracyt
 • Czerwony
 • Niebieski
 • Żółty
 • Brązowy
 • Biały
 • check Wbudowane
 • check Brak
443,21 zł (brutto) 360,33 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Klasyczne doniczki z polietylenu Kalypso, które są eleganckie, dekoracyjne i lekkie przez co praktyczne. Zostały wykonane z trwałych materiałów, będą mogły być częścią wyposażenia pomieszczeń nawet przez wiele lat. Wysoka forma donicy pozwala na obsadzenie roślinnością zwisającą o sporej bryle korzeniowej. Dzięki swojemu klasycznemu kształtowi, długo nie wyjdą z mody. Posłuży również jako osłonka doniczki do storczyków. Wstaw do donicy Kalipso doniczkę ze storczykiem mniejszej średnicy Sprawdź nasze inne nowoczesne propozycje. Zachęcamy także do zobaczenia innych produktów z naszego asortymentu – z pewnością znajdziesz dodatki, które dodadzą uroku do każdego miejsca.

094
40 cm
87 cm
40 cm
6 kg
5 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
87 cm
Waga
6 kg
Pojemność
15 l (podwójne dno)
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Średnica górą
40 cm
Średnica dołem
20 cm
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.