Biała okrągła i smukła donica z pollietylenu na balkon
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Okrągła donica klasyczna z polietylenu Venus 70

Wysoka smukła donica okrągła wykonana z bardzo wytrzymałego materiał, który zwykle z łatwością wytrzymuje wszelkie wpływy pogody. Polietylen ma doskonałą ciągliwość i sprawia, że jest preferowanym materiałem do nowoczesnych okrągłych donic, które ozdabiają przestrzenie mieszkalne i zewnętrzne różnymi kształtami.Te nowoczesne donice do storczyków pomieszczą duże, rozłożyste rośliny ozdobne, jak i kwiaty sporych rozmiarów. Wszystkie polecane modele z tej kategorii wykonano z polietylenu. Kompozycje roślinne pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanej przestrzeni.

 • check Polietylen
 • Czarny
 • Limonka
 • Antracyt
 • Czerwony
 • Niebieski
 • Żółty
 • Brązowy
 • Biały
 • check Wbudowane
 • check Brak
188,00 zł (brutto) 152,85 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Zielona oaza w dżungli, egzotyczne rośliny, delikatne światło przebijające się przez liście - po prostu niemożliwy sen? W żaden sposób! Dzięki odpowiednim roślinom i odpowiedniej dekoracji można stworzyć „miejską dżunglę” również na balkonie i tarasie. Wysokie smukłe donice do storczyków będą odpowiednie do przygotowania zielonego ekranu prywatności na balkonie.

Wysokie doniczki które są eleganckie, dekoracyjne i lekkie będą odpowiednie do prezentacji storczyków na balkonie. Zostały wykonane z trwałych materiałów, będą mogły być częścią wyposażenia balkonu przez wiele lat. Wysoka smukła donica pozwala na obsadzenie balkonu roślinnością zwisającą o sporej bryle korzeniowej. Dzięki swojemu okrągłemu kształtowi, długo nie wyjdzie z mody. Odpowiednia jako osłonka doniczki do storczyków. Sprawdź nasze wszystkie donice okrągłe z naszej oferty. Zachęcamy także do zobaczenia innych produktów z naszego asortymentu, z pewnością znajdziesz doniczki do storczyków wysokie i niskie, które dodadzą uroku do każdego miejsca.

080
35 cm
70 cm
35 cm
6 kg
5 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
70 cm
Waga
6 kg
Pojemność
10 l (podwójne dno)
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Średnica górą
35 cm
Średnica dołem
23 cm
Gwarancja
12 m-cy
Karta produktu donicy Venus

Karta produktu - wymiary donicy

Pobierz (28.93k)
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.