Olbrzymia biała donica okrągła ogrodowo miejska z polietylenu PE
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Olbrzymia donica okrągła z polietylenu Uran 128

Olbrzymie donice zwykle dobiera się do rośliny, w której ma się znajdować. To, jaki kształt powinna mieć olbrzymia doniczka, jest jednak wyłącznie kwestią gustu. Dla wszystkich, którzy preferują proste linie od bulwiastych i stożkowych kształtów, jest to nowość w kolorze antracyt i wielu innych. Olbrzymie donice ogrodowe pomieszczą duże, rozłożyste rośliny ozdobne, jak i kwiaty znacznych rozmiarów. Wszystkie polecane modele z tej kategorii wykonano z polietylenu. Kompozycje roślinne pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanej przestrzeni.

  • check Polietylen
  • Czarny
  • Limonka
  • Antracyt
  • Czerwony
  • Niebieski
  • Żółty
  • Brązowy
  • Biały
1 879,00 zł (brutto) 1 527,64 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Olbrzymie donice z polietylenu serii Uran, które są eleganckie, dekoracyjne i lekkie przez co praktyczne. Zostały wykonane z trwałych materiałów, będą mogły być częścią wyposażenia ogrodu nawet przez wiele lat. Olbrzymia forma donicy pozwala na obsadzenie roślinnością zwisającą o dużej bryle korzeniowej. Dzięki swojemu klasycznemu kształtowi, długo nie wyjdą z mody. Sprawdź nasze nowoczesne propozycje. Zachęcamy także do zobaczenia innych produktów z naszego asortymentu – z pewnością znajdziesz olbrzymie donice do ogrodu, które dodadzą uroku do każdego miejsca.

Podobnie jak pozostałe modele okrągła donica ogrodowa duża, jest wykonana z polietylenu i ma tę samą matową, lekko porowatą powierzchnię. Kształt jest stożkowy i posiada różną średnicę górą i dołem: mniejsza wersja ma wymiary 32 x 43 cm duża wersja 71 x 95 cm. Nawiasem mówiąc, gdy układasz kilka roślin, dwie różne wielkości doniczek zawsze wyglądają bardzo dobrze!

Donica okrągła ogrodowa może stać również na zewnątrz przez cały rok. Jeśli nie jesteś do końca zadowolony z antracytu, możesz wybrać z pozostałych ośmiu kolorów. Donica okrągła olbrzymia bardzo ładnie współgra ze ścieżkami i placami wykonanymi z lekkiego żwiru.

089
95 cm
128 cm
95 cm
30 kg
5 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
128 cm
Waga
30 kg
Pojemność
700 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Średnica górą
71 cm
Średnica dołem
95 cm
Gwarancja
12 m-cy
Karta produktu donicy Uran

Karta produktu - wymiary donicy

Pobierz (37.31k)
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: