Duża donica biała Uran z polietylenu do ogrodu i na skwer miejski
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Duża donica okrągła z polietylenu Uran 97

Duże okrągłe donice pomieszczą duże, rozłożyste rośliny ozdobne, jak i kwiaty znacznych rozmiarów. Wszystkie polecane modele donic ogrodowych z tej kategorii wykonano z polietylenu. Kompozycje roślinne pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanej przestrzeni. Zarówno ozdobne rośliny liściaste, jak i kwitnące dobrze komponują się w dużych donicach z polietylenu w popularnym antracytowym kolorze. Jednak tam, gdzie z powodu braku światła nie będą się one rozwijać, sztuczne rośliny są dobrą alternatywą. Zwłaszcza, gdy są tak zwodniczo prawdziwe, że nie sposób powiedzieć o ich sztuczności!

  • check Polietylen
  • Czarny
  • Limonka
  • Antracyt
  • Czerwony
  • Niebieski
  • Żółty
  • Brązowy
  • Biały
978,00 zł (brutto) 795,12 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Duże doniczki z polietylenu serii Uran, są eleganckie, dekoracyjne i lekkie przez co praktyczne. Zostały wykonane z trwałych materiałów, będą mogły być częścią wyposażenia ogrodu nawet przez wiele lat. Duże ogrodowe donice pozwalają na obsadzenie roślinnością zwisającą o sporej bryle korzeniowej. Dzięki swojemu klasycznemu kształtowi, długo nie wyjdą z mody. Sprawdź nasze nowoczesne propozycje. Zachęcamy także do zobaczenia innych produktów z naszego asortymentu – z pewnością znajdziesz duże donice, które dodadzą uroku do każdego miejsca.

Donica duża ogrodowa zbudowana jest z wytrzymałego polietylenu w kolorze ciemnego antracytu, którego lekko porowata powierzchnia nawiązuje do popularnego wyglądu betonu. Dobrze sprawdza się w pomieszczeniach mieszkalnych i pasuje do wielu stylów umeblowania, ale równie dobrze będzie się prezentowała na zewnątrz przez cały rok, nie ulegając uszkodzeniom.

Dzięki niskiemu kształtowi i dużej objętości nawet większe rośliny, takie jak palmy, płaczące figi, smocze drzewa lub duże juki, znajdą w donicy dużej ogrodowej stabilny dom z wystarczającą ilością miejsca na korzenie dla dobrego wzrostu. Nawiasem mówiąc, dotyczy to również pozostałych donic dużych w kolorze szarym, które od dłuższego czasu uzupełniają naszą ofertę.

088
72 cm
97 cm
72 cm
20 kg
4 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
97 cm
Waga
20 kg
Pojemność
500 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Średnica górą
72 cm
Średnica dołem
54 cm
Gwarancja
12 m-cy
Karta produktu donicy Uran

Karta produktu - wymiary donicy

Pobierz (17.43k)
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.