Wielka obszerna biała donica z polietylenu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Wielka donica okrągła z polietylenu Uran 60

Prezentowana wielka donica ogrodowa pomieści duże, rozłożyste rośliny ozdobne, jak i kwiaty sporych rozmiarów. Wszystkie polecane modele z tej kategorii wykonano z polietylenu. Kompozycje roślinne prezentowane w donicy wielkiej pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanej przestrzeni.

 • check Polietylen
 • Czarny
 • Limonka
 • Antracyt
 • Czerwony
 • Niebieski
 • Żółty
 • Brązowy
 • Biały
 • check Wbudowane
 • check Brak
301,00 zł (brutto) 244,72 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Wielka doniczka z polietylenu serii Uran, jest elegancka, dekoracyjna stosunkowo lekka i praktyczna. Została wykonana z trwałych materiałów, będzie mogła być częścią wyposażenia ogrodu służąc przez wiele lat. Wielka okrągła forma donicy pozwala na obsadzenie roślinnością zwisającą o sporej bryle korzeniowej. Dzięki swojemu klasycznemu kształtowi, długo będzie przedmiotem zainteresowania. Sprawdź nasze nowoczesne propozycje. Zachęcamy także do zobaczenia innych produktów z naszego asortymentu – z pewnością znajdziesz doniczki wielkie, które dodadzą uroku do każdego miejsca.

Jak sadzić rośliny w wielkiej donicy ogrodowej?

O ile kolor donicy wielkiej jest w dużej mierze kwestią gustu, to nie dotyczy to jej rozmiaru. Duże rośliny, takie jak tuje, palmy, oleandry czy fikusy, potrzebują więcej miejsca na korzenie niż np. Dieffenbachia, paprocie domowe czy trawy ozdobne. Zasadniczo wybrana donica powinna być co najmniej trzy centymetry szersze niż pojemnik, w którym dostarczana jest roślina. Większa objętość donicy nie szkodzi, ale wspomaga wzrost i lepiej przeciwdziała wysychaniu gleby.

Większa przestrzeń wokół bryły korzeniowej ułatwia również sadzenie i przesadzanie: wąską wnękę można wypełnić nową glebą z niewielkim trudem. Ale też nie powinno być zbyt dużo miejsca, w przeciwnym razie roślina może spędzić więcej czasu w donicy ukierunkowana na wzrostu korzeni. Wówczas produkuje liście, a nie kwiaty! Należy dobrać stosunek wielkości wzrostu rośliny do wielkości donicy. Dlatego nie umieszczaj od razu młodej rośliny, która ma urosnąć bardzo duża w wielkiej donicy ogrodowej, ale raczej regularnie ją przesadzaj!

087
44 cm
60 cm
44 cm
9 kg
5 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
60 cm
Waga
9 kg
Pojemność
55 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Średnica górą
43,6 cm
Średnica dołem
32,2 cm
Gwarancja
12 m-cy
Karta produktu donicy Uran

Karta produktu - wymiary donicy

Pobierz (27.69k)
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.