Grafitowa okrągła donica geometryczna
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Grafitowa okragła stylowa donica z polietylenu Cavo 45

Okrągłe plastikowe donice Cavo to klasyczne, uniwersalne donice o idealnych proporcjach. Poprzez prostą formę mogą być wykorzystywane jako stylowe donice na taras lub do wnętrz, z powodzeniem sprawdzą się również jako doniczki ogrodowe.

  • check Polietylen
  • Antracyt
  • check Wbudowane
  • check Brak
432,21 zł (brutto) 351,39 zł (netto)
Brutto
block Obecnie brak na stanie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Okrągła plastikowa doniczka dla wielu pięknych roślin

Plastikowe okrągłe donice Cavo występują w dwóch rozmiarach wielkości, pozwolą to na posadzenie zarówno mniejszych roślin, ale również większych drzewek lub krzewów. Istnieje możliwość wbudowania podwójnego dna - wybrać opcję na etapie składania zamówienia.

OZDOBNA OKRĄGŁA DONICA PLASTIKOWA CAVO NA TARASIE

Ozdobna okragła donica plastikowa

Doniczka okrągła do drzewka bonsai, róży lub lawendy, trawy lub ziół - zawsze fascynuje wszechstronność tego typu doniczki, która łączy elegancki wygląd z najlepszą funkcjonalnością. Puść wodze fantazji w kierunku zielonego kącika i wypróbuj co roku nową roślinę z plastikową okrągłą doniczką, aby znowu stworzyć stylową oprawę! Aby móc naprawdę cieszyć się plastikową okrągłą doniczką przez wiele lat, doniczką, która nie wymaga przenoszenia na zimę w miejsce zabezpieczone przed mrozem.

257
60 cm
45 cm
60 cm
8 kg
Szczegóły
Wysokość
45 cm
Waga
8 kg
Pojemność
50 l (podwójne dno)
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Średnica
60 cm
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: