donica saturn kolor czarny
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Donica klasyczna Saturn 55

Donica Saturn sporych wymiarów w klasycznym kształcie jaki zna wcześniejsze pokolenie ogrodników i pasjonatów zieleni. Donica, która pasuje do każdej aranżacji i można ją ustawić w pomieszczeniach zamkniętych jak i w ogrodach. Z uwagi na duże gabaryty znakomita będzie do prezentacji sporych rozmiarów roślin w przestrzeni miejskiej na skwerach i promenadach. Wykonana z polietylenu PE nie boi się zmiennych i ciężkich warunków pogodowych. Cechuje się dużą odpornością na negatywne warunki atmosferyczne, takie jak wilgoć, promieniowanie UV oraz zmienną temperaturę występującą w naszym klimacie. Dostępna w trzech rozmiarach, które umożliwiają dopasowanie do większości miejsc przeznaczonych do aranżacji.

 • check Polietylen
 • Czarny
 • Limonka
 • Antracyt
 • Czerwony
 • Niebieski
 • Żółty
 • Brązowy
 • Biały
 • check Wbudowane
 • check Brak
479,00 zł (brutto) 389,43 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Występuje w ośmiu kolorach, które pozwalają tworzyć jaskrawy kolorystycznie melanż , a zestawione grupowo w dobranych wielkościach utworzą kaskadowy ogród zieleni.

Donice Saturn – dwa mniejsze rozmiary uzbrojono w podwójne dno, które umożliwia posadzenie roślin z mniejszą bryłą korzeniową i potrzebuje mniej ziemi do posadzenia rośliny, a jednocześnie obniża końcowy ciężar kompletnej kompozycji kwiatowo-roślinnej.

Największą donicę Saturn z prezentowanych tu modeli pozbawiono podwójnego dna czyniąc ją dużym pojemnikiem umożliwiającym sadzenie drzewek sporych rozmiarów. Przy tym donica jest stabilna i znakomita do aranżacji przestrzeni miejskiej jak promenady, uliczne trawniki czy parki.

Donicę Sarurn można wyposażyć w system oświetleniowy LIGHT, LED i RGB w różnych odcieniach światła, które zaprezentuje w całej okazałości jej walory estetyczne. Oświetlona przestrzeń wokół, szczególnie nocą będzie efektownym dodatkiem aranżacji ogrodu i każdej innej przestrzeni wprowadzając klimat i nastrój.

Interesujący klasyczny kształt donice Saturn, szeroka gama kolorystyczna i stopniowana wielkość gabarytowa pozwala wkomponować ją w każdą przestrzeń i zaaranżować każde otoczenie o wszechstronnym przeznaczeniu.

221
64 cm
55 cm
64 cm
10 kg
6 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
55 cm
Pojemność
46 l (podwójne dno)
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Średnica górą
64 cm
Średnica dołem
41 cm
Gwarancja
12 m-cy
Produkcja
Produkt w 100% polski
Sezonowość donic
Jest całoroczna, nie ma potrzeby przemieszczania na zimę
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: