czarna donica wysoka
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Designerska donica geometryczna z polietylenu Asti 78

Eleganckie linie donicy Asti, dużo matowej czerni, szarości i bieli, w bardzo geometrycznych kształtach to cechy zasługujące na uwagę i zainteresowanie każdego klienta, który ceni sobie nowinki w branży ogrodniczej w zakresie aranżacji i wystroju.

Donica Asti to kwintesencja panującego trendu na donice o geometrycznych kształtach. Ostre, nowoczesne geometryczne linie donicy Asti zdecydowanie przypadną do gustu osobom szukającym ekstranowoczesnych kształtów. Takie zestawienie kanciastych polietylenowych pojemników jest fantastyczne i ekstrawaganckie.

 • check Polietylen
 • Czarny
 • Limonka
 • Antracyt
 • Czerwony
 • Niebieski
 • Pomarańczowy
 • Żółty
 • Zielony butelkowy
 • Biały
 • Szary
 • check Wbudowane
 • check Brak
398,00 zł (brutto) 323,58 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Regionalne trendy, klimat i osobiste upodobania wpływają na preferencje konsumentów dotyczące donic, dlatego różnorodność jest niezbędna dla każdego, kto chce odnieść sukces w tej dziedzinie. Umieszczenie roślin w otoczeniu i wokół niego nie tylko upiększy Twój dom, ale także poprawi Twoje samopoczucie, a odpowiednio dobrana doniczka doda uroku roślinom lub kwiatom i pozwoli przenieść piękno ogrodu do przestrzeni. Wstaw do donicy Asti doniczkę ze storczykiem o mniejszej średnicy, a większa donica posłuży jako osłonka doniczki w której rośnie storczyk.

Donica Asti 78 - nowoczesna, ekstrawagancka, geometryczna, forma zamknięta w kształcie koła o sporym nachyleniu. Daje duże możliwości aranżacji architektom wnętrz i ogrodów z dużą wyobraźnią pozwalając uzyskać różnorodność i atrakcyjność wizualną.

170
40 cm
78 cm
40 cm
5 kg
10 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
78 cm
Szerokość
40 cm
Waga
5 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: