niebieska donica amfora
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Stylowa i funkcjonalna donica Mars 100

Uwielbiamy polietylenowe doniczki. Są wystarczająco mocne, aby wytrzymać żywioły, ale wystarczająco lekkie, aby można je było łatwo przenosić. Ponadto są całkowicie wodoodporne i nigdy nie pozwolą na zniszczenie podłóg ani mebli. Doniczki polietylenowe są również popularne w ogrodnictwie kontenerowym na małych przestrzeniach i ogrodach balkonowych. Dzięki naszej gamie ciekawych kształtów i pięknych kolorów, znajdziesz idealne polietylenowe doniczki, które ozdobią wszystko, od patio po taras i ogród.

  • check Polietylen
  • Biały beskidzki
  • Czarny
  • Limonka
  • Antracyt
  • Czerwony
  • Niebieski
  • Żółty
  • Brązowy
  • Naturalny
1 656,00 zł (brutto) 1 346,34 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Udekoruj swój dom lub ogród za pomocą dużych polietylenowych doniczek na rośliny

Niezależnie od tego, czy rozważasz polietylenowe doniczki ogrodowe, czy polietylenowe doniczki do wnętrz, wybór polietylenu dla swoich roślin ma wiele zalet. Na ogół są tańsze niż ceramika, beton czy terakota. Są lekkie, więc świetnie sprawdzają się na balkonach i tarasach, gdzie nie chcesz przeciążać przestrzeni. To sprawia, że polietylen jest dobrym wyborem.

Występują w ogromnej różnorodności kształtów i rozmiarów i mogą być grube i wytrzymałe lub bardzo cienkie. Są bezpieczniejszą, niełamliwą alternatywą dla ceramiki, gliny lub terakoty, jeśli masz w pobliżu małe dzieci lub zwierzęta. Zatrzymują wilgoć, co pomaga utrzymać wilgotność gleby - idealne dla roślin, które nie lubią wysychać. Są wodoodporne, więc nie przenikają wilgoci do podłóg ani mebli. Czarny plastik dobrze trzyma ciepło, więc jest dobrym wyborem dla roślin, których korzenie lubią wilgoć i ciepło. Możesz teraz kupić doniczki wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu, aby uzyskać bardziej ekologiczną alternatywę.

Polietylenowe doniczki na rośliny mogą być bardzo przydatnymi przedmiotami do obsadzenia kwiatów i innych rodzajów krzewów w estetyczny sposób przy minimalnym wysiłku. W naszym sklepie możesz znaleźć szeroką gamę tanich polietylenowych doniczek na sprzedaż w różnych stylach. Analiza określonych rodzajów donic i funkcji które mają spełniać, pomoże Ci znaleźć produkt, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

Donica Mars może służyć jako atrakcyjny pojemnik dla dużych roślin. Możesz ją postawić w różnych miejscach, aby podkreślić istniejący wystrój tarasu lub ogrodu zapewniając przechodniom estetyczny wygląd.

Donica Mars, jako duży polietylenowy pojemnik o ciekawym kształcie może być dobrym wyborem. Jeśli potrzebujesz czegoś z szeroką podstawą, aby pomieścić korzenie roślin, które potrzebują miejsca do rozprzestrzeniania się, to ta donica będzie odpowiednia. Jeśli chcesz wyposażyć cały ogród w kilka bardzo dużych plastikowych doniczek, to świetnym wyborem będzie donica Mars, która występuje w dwóch wielkościach.

171
96 cm
100 cm
96 cm
41 kg
5 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
100 cm
Szerokość
96 cm
Głębokość
96 cm
Pojemność
695 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: