Szary kolor pasuje do ściany domu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Szara wysoka ozdobna donica z polietylenu Slim Line 110

Kompozycje roślinne wyeksponowane w tej donicy pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanej przestrzeni. Prosta geometryczna forma donicy Slim Line współgra ze złożonymi kształtami roślin. Jeżeli chodzi o obsadzenie donic, należy przestrzegać dominującej gamy kolorystycznej, staramy się, aby kwiaty, liście, czy pędy były dobrane w sposób przemyślany.

  • check Polietylen
  • Szary
  • check Wbudowane
  • check Brak
795,00 zł (brutto) 646,34 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Zaletą wysokiej donicy plastikowej Slim Line jest duża pojemność, z powodzeniem można zasadzić w nich rośliny wielosezonowe. Kwiaty i inne rośliny doniczkowe to świetny sposób na udekorowanie balkonu, tarasu czy przydomowego ogrodu. Klasyczny kształt donicy z polietylenu sprawia, że idealnie nadaje się do dekorowania wnętrz mieszkań i firm. Odporność na warunki atmosferyczne sprawia, że może być również stosowana jako donica ogrodowa w ogrodach, na balkonach i tarasach, otoczeniach firm i w przestrzeni miejskiej. Łatwe w pielęgnacji i odporne na działania czynników zewnętrznych gwarantują modną i łatwą w codziennym użytkowaniu dekorację kwiatową i motyw zdobniczy.

299
52 cm
110 cm
52 cm
17 kg
10 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
110 cm
Szerokość
52 cm
Głębokość
52 cm
Waga
17 kg
Pojemność
40 l (podwójne dno)
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: