Pomarańczowa nowoczesna donica wysoka
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Wysoka donica z tworzywa do wnętrz Slim Line 70

Może masz już pomysł na nowe, wiosenne aranżacje na tarasie? Znalazłeś już odpowiednie donice, spełniające Twoje wymagania estetyczne i pasujące stylem do Twojego tarasu? Czy wiesz jak wykonać kompozycje w donicach? Jeśli nie, to może nasz wybór Cię zainspiruje? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji.

 • check Polietylen
 • Czarny
 • Limonka
 • Antracyt
 • Czerwony
 • Niebieski
 • Pomarańczowy
 • Żółty
 • Zielony butelkowy
 • Biały
 • Szary
 • check Wbudowane
 • check Brak
419,00 zł (brutto) 340,65 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Do aranżacji tarasu, który jest oparty na ćwiartce koła, możesz wybrać donice ogrodowe z polietylenu, których niebanalny design najbardziej przykuje Twoją uwagę. Rozmiar też jest ważny. Donice trzeba dobierać do wielkości bryły korzenia rośliny, a w trakcie jej wzrostu przesadzać do coraz większych pojemników. Dla krzewów i małych drzewek odpowiednia będzie donica wysoka o średnicy około 50 cm i nieco większej głębokości. Wysokość donicy powinna być mniej więcej równa 1/3 wysokości rośliny. Proponowane donice powinny spełnić określone warunki. Polecamy!

WYSOKA DONICA Z TWORZYWA - ARANŻACJA TARASU

wysoka donica geometryczna z polietylenu

125
41 cm
70 cm
41 cm
7 kg
5 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
70 cm
Szerokość
40 cm
Głębokość
90 cm
Waga
10 kg
Pojemność
80 l (podwójne dno)
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
12 m-cy
Karta produktu Slim Line 70

Karta produktu - wymiary donicy

Pobierz (64.83k)
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: