Biała ozdobna donica okrągła do salonu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Donica ozdobna owalna z laminatu Ultimo 52

Ta forma donicy przez swoją funkcjonalność i wyszukany kształt sprawdzi się doskonale w miejskiej przestrzeni lub w otoczeniu basenu. Dzięki uniwersalnemu kształtowi będzie prezentowała się świetnie również w domowych salonach, ogrodach zimowych lub na tarasach.

  • check Laminat
  • Biały alpejski
  • Czarny głęboki
  • Czerwony
  • check Wysoki połysk
  • check Matowa
620,00 zł (brutto) 504,07 zł (netto)
Brutto
block Obecnie brak na stanie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Kompozycje roślinne w donicach owalnych Ultimo pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanego miejsca. Donice z serii Ultimo wykonano najwyższej jakości laminatu poliestrowo szklanego tak zwanego włókna szklanego, które jest odporne na na każde warunki pogodowe. Proponujemy je w wielu różnych kolorach, od klasycznych białych, czarnych i szarych, po bardziej kolorowe wersje żółte, czerwone czy zielone. Oferując ten produkt staramy się wyjść naprzeciw wymaganiom i trendom rynku, który stale dąży do coraz bardziej niebanalnych rozwiązań. Klient otrzymuje wyjątkowy produkt i może mieć poczucie nietuzinkowości.

022
63 cm
52 cm
63 cm
6 kg
Szczegóły
Wysokość
92 cm
Waga
7 kg
Pojemność
50 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Średnica górą
50 cm
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.