donice na stelażu, stojaku stalowym
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Industrialna donica na stelażu 50

Nie ma sensu dyskutować o znaczeniu mebli do salonu - każdy z nas jest tego świadomy. Jeśli jednak obecnie poszukujesz czegoś ładnego i praktycznego do swojego salonu, to jest dobra okazja, aby wybrać odpowiedni kształt, rozmiar i projekt. Poświęć tyle czasu, ile chcesz. Styl wypełnienia donic z ramą ze stali profilowej jest ograniczony jedynie wyobraźnią. Donica z ramą ze stali profilowej to tradycyjna donica z nowoczesnym akcentem. Wybierz żądany rozmiar, a następnie wybierz z szerokiej gamy wypełnień donic na stelażu. Donice z ramą ze stali profilowej są dostępne w wielu kształtach i wymiarach na zamówienie.

  • check Aluminium
  • Biały alpejski
  • Czarny głęboki
  • check Wysoki połysk
  • check Matowa
460,00 zł (brutto) 373,98 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Chcesz dodać do mieszkania coś wyjątkowego i gustownego? Kolekcja donic na stelażu do salonu to propozycją do każdego domu. Wypróbuj i ciesz się nowym wyposażeniem. Ręcznie wykonane, solidne i piękne. Jest to idealne połączenie odpowiednio pasji stolarki i produkcji spawania. Wyjątkowe, żywe i trwałe materiały, które są zrównoważone między solidnym wyglądem, pięknem i funkcjonalnością. Wyjątkowe meble łączące najlepszą stal z wysokiej jakości Alternatywą dla doniczek stojących i wiszących są wszelkiego rodzaju stojaki i kwietniki. Aranżacje, które pozwolą stworzyć wyjątkowe kompozycje roślinne, a najpiękniejsze kwiaty umieścić na wysokości wzroku, możliwe są do wykonania w dużych donicach na stelażu, które pięknie eksponują rośliny, które są widoczne z daleka. Kwiaty mogą być odpowiednio wyeksponowane, dzięki temu każdy z gości Państwa ogrodu czy tarasu a może biura z pewnością je dostrzeże. Duże donice prezentują się stylowo ustawione po obu stronach wejścia do domu lub do ogrodu. Te industrialne donice będą idealne także jako donice tarasowe, lub jako wyposażenie przestrzeni wewnętrznych, podkreślać wyjątkowość dekorowanych przez Państwa miejsc.

Stojak wykonano z profili 15x15x2 stal DD11.

Donice o dowolnie wybranych wymiarach i kolorach dostępne są na indywidualne zamówienie.

167
30 cm
50 cm
30 cm
4.50 kg
1 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
50 cm
Waga
4,5 kg
Pojemność
20 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Średnica
30 cm
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.