Donica okrągła industrialna na stelażu stalowym
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Industrialna donica na nóżkach Roller 38

Nowoczesna bryła utrzymana w trendzie geometrycznych i nowoczesnych kształtów. Produkt gwarantujący oryginalność, nowoczesny, rewelacyjny wygląd, spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Donica na stojaku sama w sobie jest ciekawym elementem ozdobnym do domu na taras czy w ogrodzie.

  • check Aluminium
  • Biały alpejski
  • Czarny głęboki
  • check Wysoki połysk
  • check Matowa
570,00 zł (brutto) 463,41 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Alternatywą dla doniczek stojących i wiszących są wszelkiego rodzaju stojaki i kwietniki. Aranżacje, które pozwolą stworzyć wyjątkowe kompozycje roślinne, a najpiękniejsze kwiaty umieścić na wysokości wzroku, możliwe są do wykonania w dużych donicach na stelażu, które pięknie eksponują rośliny, które są widoczne z daleka. Kwiaty mogą być odpowiednio wyeksponowane, dzięki temu każdy z gości Państwa ogrodu czy tarasu a może biura z pewnością je dostrzeże. Duże donice prezentują się stylowo ustawione po obu stronach wejścia do domu lub do ogrodu. Te industrialne donice będą idealne także jako donice tarasowe, lub jako wyposażenie przestrzeni wewnętrznych, podkreślać wyjątkowość dekorowanych przez Państwa miejsc.

Stojak wykonano z profili 20x20x2 stal DD11.

Donice o dowolnie wybranych wymiarach i kolorach dostępne są na indywidualne zamówienie.

103
38 cm
75 cm
38 cm
5 kg
1 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
75 cm
Waga
5 kg
Pojemność
22 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Średnica
38 cm
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.