Industrialna czarna donica na stelażu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Donica skandynawska na stojaku Roller 33

Dodaj wyjątkowe akcenty do patio w ogrodzie. Bądź kreatywny i wybierz funkcje, które najlepiej pasują do Twojej osobowości i stylu. Na przykład tą donicę o prostej konstrukcji posadowioną na efektownym stelażu, która dodaje odrobinę nowoczesnego stylu i atrakcyjności, która zaspokoi gusta osób ceniących symetrię i harmonię.

  • check Aluminium
  • Biały alpejski
  • Czarny głęboki
  • check Wysoki połysk
  • check Matowa
510,00 zł (brutto) 414,63 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Kwietniki stojące najlepiej wyglądają we wnętrzach, w których nie ma zbyt wielu bibelotów. Okrągły stojak z kwiatami musi być odpowiednio wyeksponowany, dlatego najlepiej ustawić go w pustym kącie pokoju. Donice na stelażu Roller to klasyczne uniwersalne donice o idealnych proporcjach, poprzez prostą formę mogą być wykorzystywane jako stylowe donice na taras lub do wnętrz. Z powodzeniem sprawdzą się również jako doniczki ogrodowe. Dzięki uniwersalnemu kształtowi doskonale będą prezentowały się również w domowych salonach. Wyjątkowy design pozwala na prezentację donicy również w obiektach komercyjnych, okrągła forma sprawdzi się doskonale w bardzo nowoczesnych wnętrzach.

Stojak wykonano z profili 20x20x2 stal DD11.

Donice o dowolnie wybranych wymiarach i kolorach dostępne są na indywidualne zamówienie.

102
33 cm
60 cm
33 cm
4 kg
1 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
60 cm
Waga
4 kg
Pojemność
12 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Średnica
33 cm
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.