obszerna donica z cortenu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Donica z blachy corten Normalis 100-115-37

Rośliny uprawiane w pojemnikach ze stali cortenowskiej mogą być dodatkiem do już kwitnącego krajobrazu lub ogrodu. W pojemniku można uprawiać prawie wszystko, nawet wielkie drzewa! Zanim jednak wybierzesz się do sklepu, aby kupić coś, co najbardziej Ci odpowiada, poświęć chwilę na zastanowienie się, co chcesz osiągnąć w swoim ogrodzie, jakie rośliny w praktyce będą pasowały do Twojego ogrodu.

  • check Corten
  • Naturalny
  • check Naturalna
2 345,00 zł (brutto) 1 906,50 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Oto krótki przegląd propozycji, które możesz zrealizować, aby stworzyć i utrzymać wspaniały krajobraz przez całe lato. Pierwszym krokiem dla solidnej sadzarki jest wybór odpowiedniej wielkości doniczki. To zależy od kilku różnych czynników. Zbyt mała sadzarka tłumi korzenie, co powoduje niedobór wody, tlenu i składników odżywczych, które są niezbędne dla zdrowego, energicznego wzrostu. Zbyt duże pojemniki mogą spowodować nadmiernie wilgotność ziemi, odcięcie tlenu i zatopienie korzeni. A chłodna, wilgotna gleba często spotykana w donicach ze zbyt dużą ilością miejsca jest również problematyczna dla prawidłowego wzrostu roślin. Wybierz pojemnik mrozoodporny, wybierz doniczkę z otworem odpływowym w dnie, wybierz donicę ze stali corten - Normalis.

156
37 cm
100 cm
115 cm
50 kg
2 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
100 cm
Szerokość
37 cm
Głębokość
115 cm
Waga
50 kg
Pojemność
420 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.