Donica geometryczna kwadratowa ogrodowa
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Czarna donica kwadratowa z laminatu Cubi 50-50-50

Małe rośliny, takie jak sukulenty i rośliny powietrzne, są idealne do dodawania zieleni do biurka lub szafki nocnej. Nieco większe rośliny, takie jak lilie pokojowe, mogą zajmować trochę miejsca na podłodze, ale nie przytłoczą żadnego rogu pokoju bujnymi liśćmi lub dużymi korzeniami.

  • check Laminat
  • Czarny głęboki
  • check Wysoki połysk
  • check Matowa
769,00 zł (brutto) 625,20 zł (netto)
Brutto
block Towar dostępny na zamówienie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Dlatego ich otoczenie musi stanowić dla nich dobre tło - nowoczesne donice kwadratowe ładnie komponują się w ogrodach miejskich, czy w przestrzeniach komercyjnych. Jest to również ciekawe urozmaicenie wnętrz nowoczesnych - jak przychodnie, biura, sale kongresowe, czy wnętrza loftów, nowoczesnych mieszkań. Donice nowoczesne wysokie są bardzo wyraziste, od razu widoczne przez każdego. Tym ważniejsze jest ich prawidłowe obsadzenie - musi być staranne, dokładne, i atrakcyjne. Dekoracją ogrodu oczywiście stają się nie tylko rośliny posadzone w donicach, ale również same donice.

252
50 cm
50 cm
50 cm
6 kg
Szczegóły
Wysokość
50 cm
Szerokość
50 cm
Głębokość
50 cm
Waga
6 kg
Pojemność
100 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: