Biała podłużna donica prostokątna z aluminium
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Podłużna donica z aluminium Normalis 50-110-40

Jeśli masz jakieś obszary domu, które nie są wypełnione, to dodanie różnych warstw roślin może zamienić je w kapryśną świątynię. Szczególnie kiedy będzie zawierać różne poziomy zbudowane z małych i dużych doniczek postawionych na podłodze, obsadzonych dużymi roślinami i długimi roślinami drapującymi z półki. Taka kompozycja może być ciekawa!

  • check Aluminium
  • Biały alpejski
  • Czarny głęboki
  • Szary grafitowy
  • check Wysoki połysk
  • check Matowa
1 300,00 zł (brutto) 1 056,91 zł (netto)
Brutto
block Produkt dostępny na zamówienie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Ostateczny efekt małego lub dużego ogrodu jest zawsze korzystny dla osób, które tam przebywają i dla gości. Istnieje kilka rodzajów kwiatów do obsadzenia w doniczkach dużych podłużnych, które są obecnie łatwo dostępne. Wszystkie te godne podziwu doniczki są ogólnie dostępne w postaci aluminium, cortenu, plastiku, metalu i wielu innych. To po prostu sposób, aby każda przestrzeń była jasna, żywa i wspaniała. Szukaj nowych roślin, które ozdobią Twój dom, znajdziesz tu kilka zgrabnych sposobów na udekorowanie przestrzeni, abyś mógł umieścić olbrzymie kwiaty i dodać nowy wymiar z wykorzystaniem podłużnej donicy w swoim domu.

035
40 cm
50 cm
110 cm
11 kg
-1 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
50 cm
Szerokość
40 cm
Głębokość
110 cm
Waga
11 kg
Pojemność
240 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: