Grafitowa obszerna duża donica aluminiowa na taras
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Duża donica z aluminium Normalis 50-120-40

Duża donica w prostokątnej formie sprawdzi się doskonale w bardzo nowoczesnych wnętrzach, ogrodach zimowych, biurowcach oraz przeszklonych powierzchniach. Tradycyjnym pomieszczeniom doda lekkości i podkreśli ich nieprzemijalny charakter, odpowiednio wyeksponowana będzie ciekawym dodatkiem wnętrza, tarasu lub ogrodu.

  • check Aluminium
  • Biały alpejski
  • Czarny głęboki
  • Szary grafitowy
  • check Wysoki połysk
  • check Matowa
1 395,00 zł (brutto) 1 134,15 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Duże donice wykonujemy w dowolnym kształcie i kolorze. Wykorzystywane do produkcji stopy aluminium z dodatkiem magnezu posiadają najwyższą odporność korozyjną, co czyni je niewrażliwym na niesprzyjające czynniki atmosferyczne. Świetnie sprawdzą się w otwartych przestrzeniach biurowych typu open space, pięknie zaakcentują charakter wnętrza. Donice duże są eleganckie, dekoracyjne i lekkie przez co praktyczne, łączą w sobie piękny wygląd i funkcjonalność. Będą idealne także jako donice na taras, lub jako wyposażenie przestrzeni otwartych ogrodowych i miejskich jak skwery.

034
40 cm
50 cm
120 cm
12 kg
Szczegóły
Wysokość
50 cm
Szerokość
40 cm
Głębokość
120 cm
Waga
12 kg
Pojemność
240 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: