Grafitowa donica prostokatna obszerna na taras i balkon
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Grafitowa prostokątna obszerna donica z aluminium 60-120-40

Niekonwencjonalna donica prostokątna stworzona z myślą o dekorowaniu korytarzy komunikacyjnych i otwartych przestrzeni. Obszerne donice pozwalają nam łatwo wprowadzić zieleń i roślinność do przestrzeni, wszędzie tam, gdzie jej brakuje. Łatwo też z ich pomocą mogą Państwo kreować przestrzeń lub zmieniać jej aranżację, w zależności od potrzeb.

  • check Aluminium
  • Szary grafitowy
  • check Wysoki połysk
  • check Matowa
1 560,00 zł (brutto) 1 268,29 zł (netto)
Brutto
block Produkt dostępny na zamówienie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Zielona przestrzeń z udziałem doniczek prostokątnych została zaprojektowana w celu zapewnienia dobrego samopoczucia wewnętrznego w połączeniu z inspiracją witalnością i spokojem, która oczywiście jest idealnym miejscem dla praktyk medytacyjnych, bo zwykły ogród jest już synonimem relaksu i spokoju. Nie można nie chcieć posiadać wszystkich tych niesamowicie luksusowych doniczek w ogrodzie czy na tarasie, do których jesteśmy przywiązani, którymi będziemy się zachwycać. Och, i nie zapomnij zrobić kroku wstecz w naszej prezentacji i rzuć okiem na naszą prezentowaną kolekcję

310
40 cm
60 cm
120 cm
20 kg
Szczegóły
Wysokość
60 cm
Szerokość
40 cm
Głębokość
120 cm
Waga
20 kg
Pojemność
200 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: