Czarna donica aluminiowa do ogrodu i na taras
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Czarna obszerna donica z aluminium Normalis 40-100-40

Obszerne donice pomogą nam z pewnością podkreślić charakter tarasu czy ogrodu. Dekoracją ogrodu stają się nie tylko rośliny posadzone w donicach, ale również same donice. Ciekawe faktury, kolory, czy kształty powodują, że donice stają się dla ogrodu biżuterią, eksponując jednocześnie piękno posadzonych w nich roślin.

  • check Aluminium
  • Czarny głęboki
  • check Wysoki połysk
  • check Matowa
1 070,00 zł (brutto) 869,92 zł (netto)
Brutto
block Produkt dostępny na zamówienie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Gdy pogoda się ociepla, spędzamy coraz więcej relaksujących godzin na balkonie i na tarasie w ogrodzie. Ważnym elementem wystroju balkonu czy tarasu są meble ogrodowe, które dają osłonę przeciwsłoneczną, musisz również pomyśleć o prywatności. Ulubionym elementem jest zielony ekran z roślinnością. Do wykonania ekranu potrzebne są donice obszerne wykonane z materiału odpornego na skrajne warunki pogodowe i promieniowanie UV, jak aluminium. Mając to na uwadze z pewnością wybierzesz wysokie obszerne donice, które będą idealnym rozwiązaniem do osiągnięcia określonego celu.

307
40 cm
40 cm
100 cm
10 kg
Szczegóły
Wysokość
40 cm
Szerokość
40 cm
Głębokość
100 cm
Waga
10 kg
Pojemność
160 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: