Gustowna prostokątna donica aluminiowa 80-95-30
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Gustowna prostokątna donica aluminiowa 80-95-30

Taras czy balkon może być zaprojektowany periodycznie. To jest łatwe do zrobienia z kwiatami i wachlarzem świeżych pomysłów dekoracyjnych. W celu jak najlepszego zagospodarowania wąskiej przestrzeni, najlepiej użyć prostokątnych donic i mebli narożnych, które są idealne do małych balkonów. Prosta, prostokątna forma donicy gwarantuje weryfikowalność każdego miejsca bez względu na jego charakter.

  • check Aluminium
  • Biały alpejski
  • Czarny głęboki
  • Szary grafitowy
  • check Wysoki połysk
  • check Matowa
1 450,00 zł (brutto) 1 178,86 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Gustowna prostokątna donica dla osób poszukujących niecodziennych rozwiązań

Nawet na kilku metrach kwadratowych przestrzeni balkonowej, można stworzyć kwitnącą oazę. Na balkon nadają się kwiaty i małe krzewy, które są szczególnie wytrzymałe i odporne na wysokie temperatury. Balkon może być cool White, krzykliwy kolorowy lub wiecznie zielony, tak by można uzyskać pierwsze wrażenie poprzez ekspozycję w donicach prostokątnych odpowiedniej dekoracji, która zaprezentuje i podkreśli nasze pomysły. Dodaj wyjątkowe akcenty do patio w ogrodzie.

Bądź kreatywny i wybierz funkcje, które najlepiej pasują do Twojej osobowości i stylu. Tak więc dzięki tym donicom prostokątnym możesz stworzyć swój własny geometryczny wzór, najbardziej pasujący do Twojego tarasu. Możesz zbudować z nich rodzaj przesłony, ścianki dzielącej dwie przestrzenie lub podkreślić nimi kształt tarasu. Doskonałym uzupełnieniem niezwykłej funkcjonalności będą donice w kolorze białym podkreślając walory wizualne, wysoką estetyczność oraz przyjemną harmonię aranżowanego otoczenia.

027
30 cm
80 cm
95 cm
12 kg
1 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
80 cm
Szerokość
30 cm
Głębokość
95 cm
Waga
12 kg
Pojemność
200 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: