Grafitowa donica okragła duża z aluminium do ogrodu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Donica geometryczna - walec z aluminium Roller 80

Niezależnie od tego, czy celem ogrodnictwa jest stworzenie miniaturowego ogrodu kontenerowego, czy dodanie elementu projektu do przestrzeni handlowej lub mieszkaniowej, korzystanie z donic geometrycznych z aluminium przynosi wiele korzyści. Rośliny domowe są świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy mają mało miejsca na ogród zewnętrzny lub dla tych, którzy żyją w klimacie z bardzo mroźnymi zimami.

  • check Aluminium
  • Biały alpejski
  • Czarny głęboki
  • Szary grafitowy
  • check Wysoki połysk
  • check Matowa
1 635,00 zł (brutto) 1 329,27 zł (netto)
Brutto
block Towar dostępny na zamówienie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Donice geometryczne okrągłe umożliwiają uprawę wszędzie tam, gdzie gleba nie jest dostępna, określają chodniki, rozjaśniają przestrzeń na zewnątrz lub tworzą prywatność w restauracji lub firmie. Lekka, ale trwała konstrukcja donic z aluminium pozwala łatwo i często zmieniać układ krajobrazu. W miarę zmiany pór roku i zmiany położenia słońca możesz przesuwać roślinę, aby miała odpowiednie warunki do swoich potrzeb. Dodatkowo, ponieważ niektóre kwiaty kwitną, możesz zmienić ich położenie w świetle reflektorów i obrócić je po zakończeniu kwitnienia. Utwierdzisz się w swoich planach, ponieważ donice okrągłe wykonane z aluminium są nieporowate i zapobiegają szybkiemu wysychaniu gleby. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że podczas sadzenia w donicy życie rośliny jest bardziej zależne od ciebie niż jej środowiska naturalnego. Aby zapewnić jej niezbędne warunki i utrzymać zdrową roślinę, należy zwrócić szczególną uwagę na wymagania dotyczące podlewania. Warto rozważyć wybór doniczek okrągłych wysokich samo nawadniających.

047
80 cm
80 cm
80 cm
15 kg
Szczegóły
Wysokość
80 cm
Waga
15 kg
Pojemność
400 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Średnica
80 cm
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: