Okrągła wysoka donica z aluminium na taras i balkon
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Donica w kształcie walca z aluminium Roller 75

Uczyń swoje życie codzienne bardziej romantycznym, dekorując taras na dachu lub dekorując balkon. Do realizacji tego przedsięwzięcia potrzebne są odpowiednie meble, duże donice okrągłe i spora garść wyobraźni! Pozwól się zainspirować! Donice okrągłe z reguły wysokie wykonane z aluminium będą odpowiednie.

  • check Aluminium
  • Biały alpejski
  • check Wysoki połysk
  • check Matowa
905,00 zł (brutto) 735,77 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Balkon czy taras może być zaprojektowany periodycznie. To jest łatwe do zrobienia z kwiatami i wachlarzem świeżych pomysłów dekoracyjnych. W celu jak najlepszego zagospodarowania wąskiej przestrzeni, najlepiej użyć narożnych stołów i mebli narożnych, które są idealne do małych balkonów. Niższe donic mogą być optymalnie wykorzystane jako miejsce do przechowywania dekoracji, naczyń na napoje lub jako miejsce na bibeloty. Nawet na kilku metrach kwadratowych przestrzeni balkonowej, można stworzyć kwitnącą oazę. Na balkon nadają się kwiaty i małe krzewy, które są szczególnie wytrzymałe i odporne na wysokie temperatury. Popularny na zewnątrz obszaru są petunia begonias, róże, rośliny ozdobne, które można zaprezentować w dużych donicach okrągłych.

046
50 cm
75 cm
50 cm
15 kg
1 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
75 cm
Waga
15 kg
Pojemność
500 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Średnica
50 cm
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: