Okrągła biała donica wysoka na taras
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Donica okrągła średnia z aluminium Roller 50

Każdy idealnie czuje się w otoczeniu przyrody. Wobec tego wciąż stara się z nią mieć jak najczęściej kontakt. Doskonałym pomysłem dla miłośników zieleni są ogrody przydomowe. Mając nawet mały skrawek gruntu warto robić wspaniałe cuda natury. Wystarczy zaopatrzyć się w przepiękne okazy przyrody jak też kwitnące na kolorowo kwiaty umieszczone w dużej donicy przed domem na tarasie.

  • check Aluminium
  • Biały alpejski
  • check Wysoki połysk
  • check Matowa
668,00 zł (brutto) 543,09 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

W ostatnim czasie wielką uwagę przykłada się do ciekawych okrągłych donic wykonanych z lekkich materiałów jakie jest aluminium, które w najróżniejszych przypadkach stanowi cudną dekorację całej przestrzeni. Bezsprzecznie należy to wszystko ze sobą idealnie połączyć. Donice okrągłe średniej wielkości miewają różnorakie rozmiary i formy – w zależności od naszych preferencji. Zastosowany surowiec powinien być odporny na mróz a także pozostałe czynniki eksploatacyjne – w związku z ich umiejscowieniem na świeżym powietrzu. Do pomieszczeń domowych doskonale skomponowane są donice okrągłe średnicy do 50 cm. Nie zajmują dużo miejsca a mimo to potrafią świetnie pokazać praktycznie każdą roślinę. Donice większe okrągłe na ogół widywane są w przydomowych ogrodach. Dzięki wielkim gabarytom pomieszczą duże drzewa lub rozłożyste krzewy. Mogą ozdobić swą przestrzeń tą niecodzienną klasyką i elegancją. Dla sprostania oczekiwań najbardziej wymagających użytkowników przygotowaliśmy donice aluminiowe okrągłe w różnych wielkościach.

045
50 cm
50 cm
50 cm
7 kg
1 Przedmiot
Szczegóły
Wysokość
50 cm
Waga
7 kg
Pojemność
98 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Średnica
50 cm
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: