Obszerna donica biała z laminatu na skwer miejski
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Wielka donica z aluminium Normalis 70-115-37

Jak każdy pokój w domu, tak i balkon może być bardziej przytulny dzięki ładnym roślinom. Jeśli chcesz również udekorować swój balkon roślinami i kwiatami, wykorzystaj nasze pomysły. Wielkie donice prostokątne mają rewelacyjny wygląd, spełnią nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Zaglądając do naszej oferty znajdziesz prosty sposób na stworzenie własnego wymarzonego otoczenia.

  • check Aluminium
  • Biały alpejski
  • Czarny głęboki
  • Szary grafitowy
  • check Wysoki połysk
  • check Matowa
1 665,00 zł (brutto) 1 353,66 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Ważne jest, aby wiedzieć, które rośliny najlepiej nadają się, które preferują cień, a które słońce, a może chciałbyś zasadzić rośliny i kwiaty, dlatego powinieneś wiedzieć, co wziąć pod uwagę. Odpowiednie do nasadzenia wybranych roślin będą donice wielkie aluminiowe. Nawet na kilku metrach kwadratowych przestrzeni balkonowej, można stworzyć kwitnącą oazę. Na balkon nadają się kwiaty i małe krzewy, które są szczególnie wytrzymałe i odporne nawet w gorących temperaturach. Popularny na zewnątrz obszaru są petunie, pelargonie, róże, rośliny ozdobne. Czas kwitnienia i preferencji zależy od lokalizacji i gatunku roślin wybranych, tak by jak najdłużej cieszyły nasze oczy swym pięknem. Wysoko rosnące rośliny wspinaczkowe mogą później służyć jako tarcza wizualna i zapewnią półcień w lecie. Do nasadzenia roślin potrzebne są donice prostokątne wielkie, które proponujemy, które z powodzeniem mogą posłużyć jako osłonki do wyeksponowania przemyślanej aranżacji.

037
50 cm
70 cm
115 cm
20 kg
1 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
70 cm
Szerokość
50 cm
Głębokość
115 cm
Waga
20 kg
Pojemność
420 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: