Grafitowa donica duża obdszerna miejska
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Grafitowa kwadratowa obszerna donica z aluminium 80-80-80

Bądź kreatywny i wybierz donicę obszerną, która najlepiej pasują do Twojej osobowości i stylu. Na przykład donica kwadratowa o prostej konstrukcji geometrycznych i kształtach umożliwiająca efektowne zagospodarowania przestrzeni, która dodaje odrobinę nowoczesnego stylu i atrakcyjności.

  • check Aluminium
  • Szary grafitowy
  • check Wysoki połysk
  • check Matowa
2 250,00 zł (brutto) 1 829,27 zł (netto)
Brutto
block Produkt dostępny na zamówienie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Doniczki kwadratowe obszerne pozwalają nam łatwo wprowadzić zieleń i roślinność do przestrzeni, wszędzie, gdzie jej brakuje. Łatwo też z ich pomocą mogą Państwo kreować przestrzeń lub zmieniać jej aranżację, w zależności od potrzeb. Donice ogrodowe obszerne wysokiej jakości, łączące stylowy design i funkcjonalność, to pewna satysfakcja z zakupu, która trwa przez wiele, wiele lat. Niezwykła funkcjonalność oraz nowatorski design sprawiają, że donice kwadratowe staną się perfekcyjnym uzupełnieniem balkonu oraz niebanalnym urozmaiceniem biura. Doskonale sprawdzą się jako donice do salonu, zarówno w większych jak i mniejszych pomieszczeniach.

304
80 cm
80 cm
80 cm
18 kg
Szczegóły
Wysokość
80 cm
Szerokość
80 cm
Głębokość
80 cm
Waga
18 kg
Pojemność
500 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: