Czarna prostokątna donica aluminiowa na taras
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Kwadratowa doniczka z aluminium Cubi 40-60-60

Kwadratowe donice przeznaczone do zewnętrznego stosowania mogą być wykonane z wielu tworzyw, ich rozmiar nie stanowi ograniczenia, będą to więc donice z aluminium, łatwe w utrzymaniu i odporne na skrajne warunki pogodowe. Produkt gwarantujący oryginalność, nowoczesny rewelacyjny wygląd. Donice kwadratowe wysokie przeznaczone są dla osób wymagających, które nie chcą ślepo podążać za trendami, ale chcą wyrazić siebie.

  • check Aluminium
  • Czarny głęboki
  • check Wysoki połysk
  • check Matowa
882,00 zł (brutto) 717,07 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Donice kwadratowe wysokie świetnie sprawdzą się zarówno w przestrzeniach ogrodowych prywatnych jak też publicznych - w ogrodach, na tarasie czy w salonie. Wysokie kwadratowe donice mają wyraziste kolory, często ciekawe, geometryczne kształty. Bardzo często łączą w sobie piękny wygląd i funkcjonalność - mogą więc Państwo wybierać donice z systemem nawadniania, donice z wewnętrzną półką, czy donice z wkładką do nasadzenia roślin. Donice zewnętrzne wysokie są narażone na oddziaływanie czynników atmosferycznych, dlatego kwadratowe doniczki jakie Państwu proponujemy wykonano z aluminium w pełni odpornego na działanie skrajnych warunków. Występują w wielu opcjach kolorystycznych do wyboru, mają możliwość swobodnego łączenia z innym modelem o zbliżonym kształcie.

030
60 cm
40 cm
60 cm
6 kg
1 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
40 cm
Szerokość
60 cm
Głębokość
60 cm
Waga
6 kg
Pojemność
120 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: