Biała trapezowa donica obszerna miejska
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Trapezoidalna donica aluminiowa Trapecio 53

Używanie różnych geometrycznych doniczek sprawia, że ​​każdy obszar roślin wygląda ciekawiej. Z reguły te wszystkie pasują do tego samego schematu kolorów! Spróbuj wymieszać swoje doniczki i zlepić ich kilka w tym samym obszarze. Może to być prosty sposób, aby każda przestrzeń była jasna, żywa i wspaniała.

  • check Aluminium
  • Biały alpejski
  • Czarny głęboki
  • Szary grafitowy
  • check Wysoki połysk
  • check Matowa
1 057,00 zł (brutto) 859,35 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Proponujemy proste wzory, aby podkreślić piękno Twoich kompozycji kwiatowych. Geometryczne donice uzupełniają każde otoczenie i są wspaniałym dodatkiem do domu, firmy lub ogrodu. Korzystając z szerokiej gamy doniczek, w tym z plastiku, aluminium i cortenu, możesz wybrać szeroki asortyment kolorystyczny o zróżnicowanych kształtach i wielkościach. Nasza linia geometrycznych donic jest prawdziwie dynamiczna i inspirowana naturą. Znaczenie roślin nie ogranicza się do ich roli w zaspokajaniu naszych potrzeb fizycznych i ekonomicznych. Powszechnie wiadomo, że rośliny zazwyczaj przetwarzają dwutlenek węgla w tlen w procesie fotosyntezy, a oczywiście tlen jest dla nas bardzo ważny!

038
70 cm
53 cm
70 cm
10 kg
1 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
53 cm
Waga
10 kg
Pojemność
170 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Głębokość górą
70 cm
Głębokość dołem
46 cm
Szerokość górą
70 cm
Szerokość dołem
46 cm
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: