Grafitowa donica ozdobna do salonu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Grafitowa nowoczesna donica okrągła z laminatu Ultimo 92

Ten kształt donicy wpisuje się w każdy rodzaj przestrzeni tworząc harmonijną całość. Forma nie zakłóci charakteru konkretnego miejsca. Natomiast odpowiednio wyeksponowana będzie ciekawym dopełnieniem wnętrza salonu.

  • check Laminat
  • Szary grafitowy
  • check Wysoki połysk
  • check Matowa
906,00 zł (brutto) 736,59 zł (netto)
Brutto
block Produkt dostępny na zamówienie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Donice okrągłe z serii Ultimo tworzone z najwyższej jakości laminatów poliestrowo szklanych, mrozoodporne, lekkie, odporne na uderzenia i działanie promieni UV. To wynik hobby i zamiłowania do zieleni i ogrodnictwa. Oferując ten produkt staramy się wyjść naprzeciw wymaganiom i trendom rynku, który stale dąży do coraz bardziej niebanalnych rozwiązań. Okrągła forma sprawdzi się doskonale w bardzo nowoczesnych wnętrzach, ogrodach zimowych, biurowcach oraz przeszklonych powierzchniach. Klient otrzymuje wyjątkowy produkt o niebanalnym kształcie i może mieć poczucie wyjątkowości.

NOWATORSKA DONICA Z LAMINATU STYLIZOWANA KSZTAŁTEM CYGARA

nowoczesna donica designerska w stylu cygara

Wkładkę uprawną donicy w kształcie cygara znajdziesz pod adresem-kliknij Wkładka uprawna

267
50 cm
61 cm
50 cm
6 kg
Szczegóły
Wysokość
92 cm
Waga
7 kg
Pojemność
20 l (wkładka uprawna)
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Średnica górą
50 cm
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: