Donice nowoczesne

Nowoczesne donice do biura i salonu

Ogród salon czy taras w nowoczesnym stylu to przestrzeń klarowna i uporządkowana. Nie ma tu miejsca na przypadkowe elementy dekoracyjne, wszystkie dodatki są starannie dobrane i dopasowane do wystroju określonej przestrzeni. Takie możliwości dają nowoczesne donice ogrodowe na stelażu, które zazwyczaj przybierają prostą formę, a geometryczne kształty o podstawie prostokąta, kwadratu czy koła, nie zaburzają czystej formy tarasu czy salonu, wprowadzając do niego ład i harmonię. Przestrzeń nabiera nowoczesnego charakteru, staje się niebanalna i stwarza poczucie bardziej okazałej.

Nowoczesne donice na balkon i taras

Jeśli mamy zamiar odświeżyć aranżację tarasu biura gabinetu czy też ogrodu bez narażania się na zbyt wysokie koszty, warto postawić na efektowne mające nowoczesne wzornictwo doniczki. Modne donice to przede wszystkim te wykonane z polietylenu i laminatu. Dużą popularnością cieszą się również donice wykonane z aluminium oraz ponadczasowe donice z cortenu, które przybierają coraz nowocześniejsze formy. Ich pokaźne rozmiary powodują, że taras, balkon nabiera nowoczesnego charakteru i staje się niebanalny. Donice przybierają niezwykłe formy i mocne kontrastowe kolory. Oprócz uniwersalnej bieli, czerni, szarości i grafitu popularne są donice z polietylenu w odcieniach zieleni, kolorze pomarańczowym, żółtym czy niebieskim.

Donice w kolorach bieli i czerni

Aby roślinne aranżacje prezentowały się nad wyraz efektownie, wymagają odpowiedniej oprawy. Modne donice na stojaku mogą stać się głównym elementem dekoracyjnym na balkonie lub tarasie, będą wtapiać się w tło, stanowiąc dopełnienie przydomowej aranżacji.Takie donice najlepiej prezentują się w kompozycjach składającej się z kilku różnych roślin, aranżacja na nich oparta będzie zależeć od miejsca, jakim dysponujemy, ważne, aby nadać nowy wyraz przydomowej przestrzeni, wprowadzić w nią odrobinę nowoczesności i więcej zieleni.

Zapraszamy do strefy-donic.pl, wyjątkowego miejsca, które oferuje szeroką gamę produktów wykonanych z nowoczesnych materiałów, niezwykle trwałych i odpornych zarówno na uszkodzenia chemicznie, jak i mechanicznie, cechujących się wysoką odpornością na zarysowanie czy ścieranie oraz praktycznie zerową nasiąkliwość, dzięki czemu są odporne na zamarzanie i pękanie.

Nowoczesne i praktyczne donice designerskie

Nasze donice wyróżnia nowoczesny design, co sprawia, iż stanowią wyrazistą dekorację przestrzeni. Prezentujemy donice we wszystkich możliwych rodzajach, kształtach, kolorach i wielkościach. Na dodatek w donicach tych rosną nie tylko kwiaty jednoroczne, jak się nagminnie przyjmuje, ale również cały asortyment przeróżnych gatunków roślin wieloletnich.

Nasze donice to praktyczne przedmioty umożliwiające prezentację roślin każdej wielkości. Nasze donice to” kropka nad i”, subtelny dodatek, który pozwoli wyróżnić mieszkanie lub ogród na tle sąsiadów. W naszym sklepie odnajdziesz także niecodzienne dekoracje takie jak kominki ogrodowe czy fontanny. Jednym słowem wszystko, co zainteresuje osobę urządzającą przestrzeń w gustownym stylu.