Donice ogrodowe miejskie duże na skwery

Na skwery

Trapezowa donica ze stali corten Trapecio 53
580,00 zł
(brutto)
W magazynie
Popularne donice nie robią już wrażenia, a dotychczasowa aranżacja stała się monotematyczna? Czasem wystarczy niewielka zmiana, aby nadać wnętrzu nowy charakter. Blasku każdej przestrzeni doda trapezoidalna donica ze stali corten Trapecio 53. Uniwersalna forma donicy sprawia, że doskonale prezentuje się ona zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.
Donica trapezowa asymetryczna z cortenu 53
576,00 zł
(brutto)
W magazynie
Model trapezowej donicy jest ciekawą propozycją dla wszystkich wielbicieli niekonwencjonalnych rozwiązań. Wytrzymała na warunki atmosferyczne stal corten z wyglądu przypomina rdzę, co niewątpliwie w połączeniu z roślinnością stanowi ciekawy detal tworzący udaną kompozycję. Donice w stylu industrialnym doskonale pasują do wnętrz urządzonych w stylu loft, drewnianych tarasów i nowoczesnych ogrodów.
Donica z blachy corten Normalis 100-115-37
1 070,00 zł
(brutto)
W magazynie
Rośliny uprawiane w pojemnikach ze stali cortenowskiej mogą być dodatkiem do już kwitnącego krajobrazu lub ogrodu. W pojemniku można uprawiać prawie wszystko, nawet wielkie drzewa! Zanim jednak wybierzesz się do sklepu, aby kupić coś, co najbardziej Ci odpowiada, poświęć chwilę na zastanowienie się, co chcesz osiągnąć w swoim ogrodzie, jakie rośliny w praktyce będą pasowały do Twojego ogrodu.

Donice na skwery miejskie będą odpowiednie od obsadzenia dużymi drzewkami

Jest wiele roślin, które efektownie wyglądają w dużych donicach miejskich. Donice do wystroju skwerów tropikalnymi roślinami, które kwitną, gdy letnie temperatury rosną, które mają bardzo rozbudowany system korzeniowy. Te wspaniałe rośliny są bardzo łatwe w uprawie i będą miały duży wpływ na wygląd, patio lub otoczenie basenu. Donice obszerne ze względu na dużą różnorodność rozmiarów oraz wzorów można swobodnie dopasować konkretnej wizji aranżacyjnej.

Wysokie donice ogrodowe prezentują się bardzo estetycznie, będą idealne dla krzewów czy kwiatów zapuszczających korzenie głęboko i potrzebujących solidnego podparcia. Rośliny tropikalne zdecydowanie wolą pełne słońce i regularne nawożenie, aby wyglądały doskonale i cieszyły oczy przez wiele sezonów. Proste kształty donic ogrodowych skwerowych miejskich tworzą wyrazisty element dekoracji, pasują do każdego typu roślin, tworząc wyjątkowo harmonijny obraz. Donice na skwerach dobrze wyglądają, ale przede wszystkim wykazują dużą odporność na działanie warunków atmosferycznych. Z takich donic możemy czerpać radość na lata.