Wielkie donice ogrodowe okrągłe na trawnik

Na trawnik

Donica ogrodowa okrągła ze stali corten Roller 50
394,00 zł
(brutto)
W magazynie
Ważną rzeczą do zaplanowania jest ostateczny rozmiar i wysokość twoich roślin. Twój pojemnik będzie wyglądał inaczej, gdy go po raz pierwszy obsadzisz, ale przybierze nowy kształt i wymiar w miarę wzrostu roślin. Każda roślina i jej indywidualny system korzeniowy wymagają odpowiedniej przestrzeni do wzrostu. Musisz starannie wybrać wypełnienie donicy corten i dobrać odpowiednią roślinność.
Donica kwadratowa z cortenu Cubi 50-50-50
553,00 zł
(brutto)
W magazynie
Z przyjemnością prezentujemy Państwu nasze nowoczesne donice ogrodowe z serii Cubi. Jest to produkt, który doskonale współgra z każdą rośliną ozdobną. Oprócz funkcjonalności stanowi także estetyczny dodatek wystroju wnętrz lub szykowny element aranżacji przestrzeni zewnętrznej. Donica cortenowa Cubi to propozycja ozdoby z najwyższej jakości materiału o bardzo wytrzymałej strukturze.
Donica trapezowa asymetryczna z cortenu 53
576,00 zł
(brutto)
W magazynie
Model trapezowej donicy jest ciekawą propozycją dla wszystkich wielbicieli niekonwencjonalnych rozwiązań. Wytrzymała na warunki atmosferyczne stal corten z wyglądu przypomina rdzę, co niewątpliwie w połączeniu z roślinnością stanowi ciekawy detal tworzący udaną kompozycję. Donice w stylu industrialnym doskonale pasują do wnętrz urządzonych w stylu loft, drewnianych tarasów i nowoczesnych ogrodów.

Donice dekoracyjne wysokie - donice na trawnik

Podgrzej ciepło w swoim ogrodzie, pakując do dużych donic ogrodowych tropikalne piękności, które kwitną, gdy letnie temperatury rosną. Te wspaniałe rośliny są bardzo łatwe w uprawie, pielęgnacji i będą miały duży wpływ na wygląd, patio lub basenu. Plus, jeśli mieszkasz na północy, po prostu przynieś je na zimę. Duży, przeszklony ogród może mieć spektakularną mieszankę różowego tropikalnego hibiskusa czerwonego mandevilla otaczającego majestatyczną palmę.

Smukła budowa, prosta symetralna forma, to najlepsze dopełnienie innowacyjnego stylu, w którym dominuje ponadczasowa elegancja. Donice kwadratowe zewnętrzne na trawniku dodadzą uroku, a jednocześnie zapewnią harmonię i uporządkują zieloną przestrzeń. Po duże donice wysokie z cortenu chętnie sięgają właściciele restauracji i hoteli pragnący zachować stylowy charakter otoczenia przytulnego dla przybywających gości tworząc jednocześnie kameralny klimat.