Donice - mała architektura ogrodowa z cortenu

Mała architektura

Donica ogrodowa okrągła ze stali corten Roller 50
394,00 zł
(brutto)
W magazynie
Ważną rzeczą do zaplanowania jest ostateczny rozmiar i wysokość twoich roślin. Twój pojemnik będzie wyglądał inaczej, gdy go po raz pierwszy obsadzisz, ale przybierze nowy kształt i wymiar w miarę wzrostu roślin. Każda roślina i jej indywidualny system korzeniowy wymagają odpowiedniej przestrzeni do wzrostu. Musisz starannie wybrać wypełnienie donicy corten i dobrać odpowiednią roślinność.
Donica trapezowa asymetryczna z cortenu 53
576,00 zł
(brutto)
W magazynie
Model trapezowej donicy jest ciekawą propozycją dla wszystkich wielbicieli niekonwencjonalnych rozwiązań. Wytrzymała na warunki atmosferyczne stal corten z wyglądu przypomina rdzę, co niewątpliwie w połączeniu z roślinnością stanowi ciekawy detal tworzący udaną kompozycję. Donice w stylu industrialnym doskonale pasują do wnętrz urządzonych w stylu loft, drewnianych tarasów i nowoczesnych ogrodów.

Wybierz donice małej architektury o dużych rozmiarach

Zdecydowanie polecamy pojemniki większe. W dużym pojemniku mieści się więcej gleby i nie wysycha tak szybko, jak mniejszym pojemniku. Ponadto im większa donica, tym większa różnorodność kwiatów, które możesz uprawiać, na przykład, olbrzymia donica nowoczesne archtektoniczne z cortenu mieści imponujący asortyment vinca, caladium i impatiens. Oryginalny styl a zarazem prostota produktu pozwala wkomponować go w otoczenie o wszechstronnej charakterystyce.

Donice małej architektury i krajobrazu przestrzeni miejskiej

Zamień nudny róg tarasu lub patio w pełnoprawny ogród, mieszając razem donice o różnych rozmiarach. Rośliny w donicach o dużych rozmiarach to prosty i zarazem łatwy sposób na personalizację przestrzeni małej architektury i nadanie jej nieco więcej przytulności. Dopasowując donicę do wymogów rośliny możesz w prosty sposób zyskać oryginalną aranżację w ogrodzie na trasie na skwerku. Donice zostały wykonane z cortenu o bardzo dobrej odporności na korozję. Pozostają więc piękne mimo upływu czasu.