Donice ogrodowe prostokątne i kwadratowe na zewnątrz

Ogrodowe

Donica kwadratowa z cortenu Cubi 50-50-50
553,00 zł
(brutto)
W magazynie
Z przyjemnością prezentujemy Państwu nasze nowoczesne donice ogrodowe z serii Cubi. Jest to produkt, który doskonale współgra z każdą rośliną ozdobną. Oprócz funkcjonalności stanowi także estetyczny dodatek wystroju wnętrz lub szykowny element aranżacji przestrzeni zewnętrznej. Donica cortenowa Cubi to propozycja ozdoby z najwyższej jakości materiału o bardzo wytrzymałej strukturze.
Donica trapezowa asymetryczna z cortenu 53
576,00 zł
(brutto)
W magazynie
Model trapezowej donicy jest ciekawą propozycją dla wszystkich wielbicieli niekonwencjonalnych rozwiązań. Wytrzymała na warunki atmosferyczne stal corten z wyglądu przypomina rdzę, co niewątpliwie w połączeniu z roślinnością stanowi ciekawy detal tworzący udaną kompozycję. Donice w stylu industrialnym doskonale pasują do wnętrz urządzonych w stylu loft, drewnianych tarasów i nowoczesnych ogrodów.

Które donice wybrać do ogrodowej aranżacji?

Doniczki to nieodzowny element wystroju ogrodu tarasu i dowolnie wybranej industrialnej przestrzeni. Proponujemy donice ogrodowe z cortenu, to świetne rozwiązanie do wystroju i zdobienia wnętrz oraz przestrzeni zewnętrznych takich jak ogród, trawnik, taras, patio. Kwiaty można demonstrować w tradycyjnych donicach, można teraz eksponować w dowolnych pojemnikach, nawet takich, które do złudzenia przypominają stare balie do prania lub skrzynki na owoce i warzywa.

Wybór doniczek nie jest prosty i ma znaczenie. Powinniśmy wybrać te dostosowane wielkością do rośliny. Istotną rolę odgrywa także materiał, z jakiego donica jest wykonana. Wszystkie te kwestie uzależnione są od gatunku rośliny i warunków jej uprawy. Ceny doniczek w sklepach wahają się od kilkunastu do kilkuset złotych. My oferujemy duży wybór wysokich ogromnych donic kwadratowych, prostokątnych okrągłych wykonanych z blachy corten. Nie trzeba być wielkim miłośnikiem roślin, by mieć w ogrodzie efektowne doniczki i donice.

Wyjątkowy design donic ogrodowych z blachy corten

Te z pozoru nieduże dodatki pięknie ozdobią ogród, skwer, trawnik i będą idealnym pojemnikiem dla kwitnących kwiatów i sporych rozmiarów krzewów, a nawet drzewek. Donice ogrodowe duże umożliwiają nam wprowadzenie zieleni i roślinności do określonej przestrzeni wszędzie tam gdzie jej brakuje. Donice ogrodowe prostokątne będą idealną propozycją wystroju określonego terenu w ogrodzie. Wykonano je ze stali niskostopowej na powierzchni której po wystawieniu na działanie powietrza i deszczu samoczynnie na wyrobie wydzielają się tlenki miedzi, tak zwana patyna, łudząco przypominająca powszechnie znaną rdzę. Znakomicie sprawdzą się jako donice zewnętrzne.

Proponujemy Państwu niezwykłe donice ogrodowe duże, które słyną ze swojej trwałości i stylowego wyglądu. Stal corten to unikatowy sposób na stworzenie niebanalnej kompozycji w ogrodzie lub na tarasie, ich naturalny oryginalny odcień przykuwa uwagę i zachwyca wyrafinowane gusta. Dzięki tym donicom Twój ogród będzie miejscem jeszcze bardziej przytulnym niż dotychczas! Niezależnie od wielkości donic, rośliny z pewnością będą wyeksponowane i stworzą spójną kompozycję z prostym designem donicy.