Donice industrialne okrągłe w stylu skandynawskim

Okrągłe industrialne

Donica okrągła na stojaku z profili Roller 50
589,00 zł
(brutto)
W magazynie
Najmodniejsze są kwietniki w stylu retro, czyli w odświeżonej estetyce z PRL: Metalowe, na rozstawionych nóżkach lub okrągłej albo kwadratowej podstawie. Nie mają one zbędnych dekoracji i zazwyczaj utrzymane są w bazowej kolorystyce: Bieli albo czerni. Taki kwietnik, mimo inspiracji retro, wpisze się w styl każdego mieszkania.

Nowoczesne donice na stelażu - okrągłe

Niespotykana doniczka osłonka okrągła na stelażu. Nieprzeciętny design sprawi, że pięknie będzie prezentowała się w Twoim domu, a dzięki swojej estetyce może być przyjemnym dodatkiem. Wśród ulubionych jest zielony ekran z roślinami. Do tego potrzebne są wysokie sadzarki, które są również wykonane z materiału wytrzymałego jak aluminium, odpornego na skrajne warunki atmosferyczne.

Donice na stelażu - nowoczesne - industrialne

Mając na uwadze te okoliczności przekonasz się, że mające interesujące wzornictwo donice z aluminium są idealnym rozwiązaniem. Kompozycje roślinne w donicach industrialnych na stelażu pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanego miejsca. Poprzez prostą formę mogą być wykorzystywane jako stylowe donice na taras lub do wnętrz, z powodzeniem sprawdzą się również jako doniczki ogrodowe.

Dla klientów z województwa kujawsko-pomorskiego i nie tylko, oferujemy również kompleksowe realizacje wyposażenia przestrzeni w donice do biura wraz z roślinami. Służymy doradztwem i pomocą w wybraniu właściwych produktów i roślin. Galeria prezentująca nasze realizacje może posłużyć za wzór oczekiwań stawianych naszym florystom.