Donice aluminiowe geometryczne na na taras i do ogrodu

Donice aluminiowe geometryczne

Trapezowa geometryczna donica aluminiowa Trapez 70
1 612,00 zł
(brutto)
W magazynie
Z rozkoszą prezentujemy Państwu nasze trapezowe donice. Duże rozmiary donic aluminiowych przykuwają uwagę przechodniów. Nowoczesny design i estetyczne wykończenie produktu pozwala na ustawienie jej zarówno wewnątrz budynku, jak i na tarasie, balkonie czy przed lokalem. Nie ma znaczenia jaką roślinę umieszczą Państwo w donicy, ponieważ jej klasyczny wygląd wkomponuje się w każdy rodzaj aranżacji.
Trapezowa symetryczna donica aluminiowa Trapez 80
2 500,00 zł
(brutto)
W magazynie
Kompozycje roślinne wymagają wyboru odpowiednich roślin i pasujących do nich donic. Jednym z ciekawych propozycji dla wielbicieli minimalistycznych form jest duża donica aluminiowa w kształcie trapezu. Ta funkcjonalna donica doskonale sprawdzi się do dekoracji mieszkań, biur, a także zewnętrznych tarasów i balkonów. Wytrzymały materiał, jakim jest aluminium malowane proszkowo, zapewnia odporność na warunki pogodowe jak deszcz i mróz.
Trapezowa zbieżna donica aluminiowa Trapez 70
1 585,00 zł
(brutto)
W magazynie
Te nowoczesne produkty proponujemy w różnych wielkościach, które pomieszczą duże rozłożyste rośliny ozdobne, jak i kwiaty o większych rozmiarach. Polecane modele z tej serii dzięki temu, że zostały wykonane z trwałych materiałów, będą mogły być częścią wyposażenia patio, ogrodów, skwerów miejskich i będą służyły przez wiele lat, dzięki swojemu designerskiemu kształtowi, długo będą modne.
Trapezowa klasyczna donica aluminiowa Trapez 53
1 057,00 zł
(brutto)
W magazynie
Aluminiowe donice na kwiaty przed domem w kształcie trapezu doskonale sprawdzają się jako element wystroju w stylu nowoczesnym, industrialnym oraz vintage. Dostępność wielu kolorów donic na kwiaty przed domem sprawia, że są one uniwersalne i trafią w gusta nawet najbardziej wymagających Klientów. Idealnie prezentują się w towarzystwie donic ze stali corten lub jako ich alternatywa.
Trapezowa foremna donica aluminiowa Trapez 80
1 998,00 zł
(brutto)
W magazynie
Geometryczna forma donicy - makutra, przykuje uwagę zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektu. Doskonale nadaje się jako ozdoba lokali gastronomicznych, hoteli, pomieszczeń biurowych oraz salonów, klatek schodowych czy patio. Uniwersalizm i klasyczny wygląd to główne cechy jakie posiada nowoczesna donica trapezowa z aluminium Trapecio 80.

Donice geometryczne wysokie do każdego ogrodu

Donice geometryczne aluminiowe pozwalają na zielony projekt zarówno w pomieszczeniach miejskich, jak i w ogrodach domowych i na tarasach. Jest to ładny element dekoracyjny, a także estetyczny widok na placu, ulicy, w centrach handlowych i ogródkach kawiarnianych. Dzięki klasycznemu wzorowi, liczne nowoczesne modele donicy geometrycznej są idealne dla nowoczesnych pomieszczeń i budynków biurowych. Dla indywidualnych i instytucjonalnych klientów oferujemy wiele wielkości, zarówno standardowe z oferty sklepu, jak i dodatkowe o dowolnych wymiarach na zamówienie. Aluminiowe donice geometryczne wysokie są trwałe i są chronione przed skutkami zewnętrznymi dzięki powłoce nakładanej proszkowo, która gwarantuje długotrwałe użytkowanie produktu. Ze względu na wagę, wielkość i solidny materiał z którego wykonano, donice geometryczne duże nie nadają się dla złodziei, a dzięki usztywnieni konstrukcji są odporne na zniszczenie.

Donice na rośliny lub donice na kwiaty mają również tę zaletę, że florysta może w dowolnym momencie zmienić położenie kwiatów, drzew i krzewów. Szczególnie odpowiednie do tego celu są lżejsze materiały, takie jak aluminium i laminat, który jest wykonany z mieszanki włókna szklanego. Oczywiście donicę na rośliny najlepiej przenosić na kółkach lub za pomocą pasów do przenoszenia. W zależności od wielkości donicy warto skorzystać z wózka lub taczki.

Różnorodność donic geometrycznych jest imponująca

Mniejsze donice geometryczne na nóżkach można oczywiście postawić w dowolnym miejscu, nawet w najmniejszych kątach. Ale są też donice i doniczki w bardzo różnych rozmiarach, w wielu wesołych kolorach, a nawet z oświetleniem. Niektóre doniczki błyszczą ciepłem pomarańczy, żywej limonkowej zieleni lub prostej bieli i naprawdę przyciągają wzrok. Jako miękkie źródło światła, podświetlane donice i doniczki emanują domową atmosferą oświetlając taras, lub zielony ogród zimowy w przytłumionym blasku. Akurat na łagodne letnie wieczory.

Dostępne są również donice geometryczne wysokie z różnych materiałów: od doniczek z tworzywa sztucznego, doniczek z włókna szklanego, doniczek aluminiowych, donic metalowych, doniczek ceramicznych, doniczek drewnianych i doniczek z innych materiałów naturalnych, takich jak corten. Jeśli lubisz donice i doniczki z kolorowego aluminium, to wpisujesz się w aktualny trend. Fantastyczna różnorodność kolorów nie ułatwia wyboru między wieloma doniczkami. Donice w kolorze kukurydzianej żółci, połyskującego srebra, makowego różu lub delikatnego błękitu - jako donice geometryczne, okrągłe, bulwiaste lub kanciaste. Te stylowe donice geometryczne sprawią, że każdy parapet, każdy stół ogrodowy i każda wystająca ściana będą nieodpartą atrakcją.

Dobierz kolor donicy geometrycznej do koloru roślin

Roślina wygląda szczególnie zręcznie, gdy donica w której stoi, jest połączona kolorystycznie z kwiatami lub liśćmi i jest wykonana w tym samym odcieniu. Fioletowa lawenda w doniczce geometrycznej o silnym fioletowym zabarwieniu wpływa korzystnie na nasze zmysły. Podobnie intryguje nas jasnoniebieska niezapominajka w doniczce z niebieskim gradientem, albo jasnozielona palma w limonkowej doniczce. Ważne jest również łączenie odpowiednich stylów. Wytrzymała roślina paproci wygląda szczególnie dobrze w geometrycznej oprawie przypominającej donicę wykonaną z białej połyskującej stali nierdzewnej. Jasnozielony połyskujący mech, który floryści lubią wykorzystywać jako ozdobę, wygląda magicznie w płaskiej doniczce wykonanej z plecionego technorattanu.

Jeśli sezon i rodzaj roślin na to pozwalają, kwiaty i rośliny zielone - umieszczone w donicach geometrycznych do użytku na zewnątrz - są szczególnie efektowne i upiększają każdy ogród.