Klasyczne donice prostokątne z na taras i balkon

Prostokątne

Duże prostokątne donice na taras i do salonu

Nowoczesna donica duża prostokątna kwiatowa stworzona z myślą o dekorowaniu ciągów komunikacyjnych i otwartych przestrzeni. Podłużna, a zarazem wąska sylwetka pozwala na łatwe dopasowanie w miejscach nawet trudno dostępnych. Wykonana z laminatu poliestrowo-szklanego gwarantuje żywotność bez najmniejszych uszkodzeń przez długie lata. Pięknie będą się w niej prezentowały wszelkie kwiaty zwisające.

Donice ogrodowe duże prostokątne z laminatu

Konstrukcja stabilna i lekka donicy prostokątnej salonowej może być doskonałym elementem dekoracyjnym każdego niebanalnego wnętrza, z powodzeniem znajdzie również zastosowanie do wystroju na zewnątrz. Łatwo i natychmiastowo otrzymasz powalający efekt – uwydatnisz rośliny i zaaranżujesz strefy na tarasie czy balkonie. Możesz zaplanować rozdzielenie obszaru tarasu, balkonu na część dla wypoczynku.

Konstrukcja dzieląca je, stworzona z donic o charakterze modułowym będzie znaczącą dekoracją tarasu a kiedy pojawi się potrzeba stworzenia jednej, bardziej rozległej przestrzeni (np. gdy do stołu będzie miało zasiąść więcej osób) możesz je szybko przestawić generując zupełnie inną formę tarasowej organizacji. Możliwość zastosowania donic ogrodowych prostokątnych o różnorakich wysokościach daje szansę na zabawę geometrią. Rośliny zlokalizowane na takiej kompozycji, mogą być obserwowane z wielu stron i stworzą naturalne, pełne zieleni rozkwitające wykończenie.